Порошенко особисто зателефонував журналістці ТСН, щоб спростувати інформацію про відпочинок в Іспанії

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
Порошенко особисто спростував інформацію про відпочинок в Іспанії

Незадовго до виходу журналістського розслідування ТСН про ймовірну літню відпустку Президента України в Іспанії, Петро Порошенко особисто подзвонив кореспондентці Ользі Василевській, щоб спростувати інформацію.

Поділитися:

За негласними правилами, президентська адміністрація має повідомляти про перерви в роботі глави держави, але зазвичай сім'я Порошенка таку інформацію не розголошує.

ТСН передбачає, що Президент, ймовірно, провів тиждень у відпустці в Марбельї, де кілька років тому його вже бачили туристи і де глава держави має свої фірми та маєток на березі моря. Щоб перевірити цю інформацію, знімальна група ТСН на чолі з кореспонденткою Ольгою Василевською вилетіла до Іспанії, де отримала ряд доказів свого припущення.

Після розміщення анонса сюжету на своїй сторінці в соціальній мережі, журналістці за півгодини до вечірнього випуску ТСН зателефонували з Адміністрації Президента та повідомили про те, що з нею особисто хоче поспілкуватися Президент України. Петро Порошенко після ввічливого вітання почав говорити, що останніми роками не відпочивав в Марбельї, що це замовна акція, спланована проти нього, що він не знає, де відпочивали його діти, і це їхня особиста справа.

Хочу вам повідомити, що зараз я знаходжусь на робочому місці, в Києві, Україна, на вулиці Банкова. Я дуже щасливий, що, дякуючи моїй скромній особі, ви, особливо за рахунок найбільшого олігарха, змогли відвідати Іспанію і відпочити там.

"Єдине, що скажіть, що ні в цьому, ні в минулому році, ні на найбільшій, ні на найменшій горі, ні в Марбельї, ні в іншій частині, крім Мадриду і Сантьяго-де-Компостела, я не був", - зазначив Президент під час телефонної розмови з журналісткою ТСН.

На запитання кореспондентки про те, де він відпочивав, чи відпочивав узагалі, чому президентський борт вісім діб перебував у Відні і чи є у Президента вілла у Марбельї, Порошенко не відповів і поклав слухавку.

Зазначимо, в розслідуванні ТСН йдеться, що в Марбельї на віллі, оформленій на заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, журналістці ТСН Ользі Василевській відкрила двері дівчина, дуже схожа на одну з дочок Порошенка. Вона дала зрозуміти, що не володіє українською мовою, а віллу знімає, і відразу зникла за скляними дверима, де на неї чекав хлопець, схожий на сина Порошенка, Михайла. Цікаво, що ця вілла розташована неподалік від «маєтку Путіна», що був об’єктом розслідування російського опозиціонера Олексія Навального.

Крім того, доказом того, що Порошенко відпочивав в Іспанії разом зі своєю сім'єю, може бути рух президентського борту. Його головний літак був в ремонті в Стамбулі, а тепер стоїть в Києві в ангарі. Але другий літак 29 липня приземлився у Відні і стояв там протягом восьми діб. Позавчора з Малаги вилетів чартер, який належить компанії «Авкон», зареєстрованої в столиці по вулиці Електриків, 29-А, де знаходяться основні активи Порошенка. Чартер приземлився у Відні і за 10 хвилин після цього президентський борт злетів і взяв курс на Київ. Журналісти припускають, що з метою конспірації, сім'я Порошенка прилетіла з Малаги найнятим чартером і пересіла на офіційний борт у Відні, щоб ввечері того ж дня бути вже в Києві.

На офіційні запити про відпустку Президента жодної відповіді впродовж чотирьох днів з Адміністрації Президента, до особистого дзвінка Порошенка, так і не надійшло.

Новини по темі