Премія ТСН: стартує щорічне голосування за номінантів «Ті, що вражають»
![Розпочинається голосування за номінантів щорічної премії ТСН "Ті, що вражають" Розпочинається голосування за номінантів щорічної премії ТСН "Ті, що вражають"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/784/792/b08573bfe3cef4d44d24969d2a8c87ec_665x442.jpg)
ТСН традиційно нагородить героїв року, вчинки яких вразили всю країну.
10 грудня на tsn.ua та сайті 1+1 розпочинається голосування за номінантів щорічної премії ТСН «Ті, що вражають». Традиційно служба новин 1+1 нагородить українців, які проявили відвагу, милосердя, стійкість та рішучість під час подій року, що минає, та стали героями сюжетів ТСН.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТСН оприлюднить унікальні свідчення жертв Голодомору. Їх передали державі
2021 рік приніс випробування та численні виклики на стійкість для України. Затамувавши подих, українці чекали, коли можна буте працювати у звичному режимі, школярі та студенти підуть до навчальних закладів, а кордони знову відкриються. Нова хвиля захворюваності на ковід, черговий локдаун та продовження війни і далі випробовують на міцність нашу країну. Але водночас рік, що минає, підтвердив важливість і цінність героїчних вчинків людей, які вразили своєю сміливістю і готовністю пожертвувати собою заради інших.
Так, цього року номінантами премії «Ті, що вражають» стали українці, які надихають своїми діями, мріями та вчинками. Це – лікарі, які стали першопрохідцями у сфері трансплантології і кардіохірургії, та проводять операції, за які не завжди беруться навіть у Європі. Волонтери, яким неймовірним чином вдається добувають дефіцитний кисень для важкохворих на ковід. Люди, які переживаючи найстрашніші події у житті, проявили милосердя та співчуття до абсолютно незнайомих людей і подарували їм шанс на життя. Пожежники, які продемонстрували усьому світу, що українці – найкращі. Рекордсмени, які підкорили найнебезпечніші та найскладніші вершини. Полісмени, небайдужі сміливці, котрі рятували друзів та просто перехожих, які потрапили у біду, та багато інших справжніх героїв.
«Щоразу, коли ми визначаємо номінантів на цю премію – це неймовірно складний вибір. Адже вражаючих історій, якими варто захоплюватись та пишатись - безліч. Хочеться розповісти про кожного, відзначити геройський вчинок кожного. Історії героїв наших сюжетів вражають та надихають, мотивують повірити в себе та впевнено крокувати до мети. Вони доводять, що робити добро, не очікуючи нічого натомість, не лише благородно, а й приємно. Місія премії «Ті, що вражають» дуже важлива – надихнути людей, підкріпити їхню віру в себе та краще майбутнє нашої країни», – розповів директор департаменту інформаційного мовлення 1+1 Сергій Попов.
Цього року читачі tsn.ua та сайту 1+1 традиційно можуть обрати героїв сюжетів ТСН, які вразили своїми вчинками найбільше. А 7 переможців із найбільшою кількістю голосів будуть відзначені статуетками премії «Ті, що вражають» та стануть героями нових сюжетів ТСН.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучий ТСН Святослав Гринчук одужав після Covid-19 та повернувся до роботи
Голосування триватиме до 26 грудня включно, а переможців оголосять у перші дні нового року. Віддати свій голос за сміливців, які вражають, можна за посиланням.
За додатковою інформацією звертайтеся до Прес-служби 1+1, +38 044 490 0101; www.1plus1.ua