Продавала прикраси: 11-річна школярка з Ніжина зібрала 50 тисяч гривень на тепловізор

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
11-річна школярка з Ніжина зібрала 50 тисяч гривень на тепловізор: історія

Школярка з Ніжина Діана Насібова продає власноруч зроблені прикраси, щоб допомогти українським військовим.

Поділитися:

Школярка з Ніжина Діана Насібова на купівлю тепловізора для військових передала 50 тисяч гривень. Ці гроші дівчинка заробила продажем біжутерії, яку вона власноруч виготовляє та продає на місцевому базарі, а також завдяки пожертвам містян. Допомога Діани Збройним силам України надихнула і її друзів. Про дітей, які своїми силами наближають нашу перемогу, розповіли у ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зібрав своїми співами 655 тисяч гривень для ЗСУ: історія волонтерства 8-річного Юрія у "Сніданку з 1+1"

"Мені дуже захотілося допомогти військовим, щоб якомога швидше закінчилася війна та могли спати спокійно", — розповідає 11-річна Діана.

Раніше дівчинка дбала про безпритульних тварин, а тепер має глобальніші плани — збирає на тепловізор військовим. Серед асортименту 11-річної Діани є як власноруч виготовлений товар, так і те, що інші пожертвували на продаж. До ініціативи також долучилася подруга Діани, 12-річна Софія Василенко, яка поруч торгує тістечками та пастилою. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8-річна дівчинка зібрала для ЗСУ майже 25 000 гривень і передала їх ведучій та волонтерці Соломії Вітвіцькій

Усі зібрані кошти протягом Діана Насібова відносить до храму, а потім повертається додому та одразу сідає поповнювати запас прикрас для продажу. Гроші збираються у настоятеля храму, військового капелану. Від початку повномасштабного вторгнення місцева святиня частково перетворилася на волонтерський склад. Сюди люли приносять передачі на фронт для рідних та усіх, хто потребує допомоги. 

Новини по темі