Проект «Здійсни Мрію» допоміг 10-річній дівчинці побачити Париж

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
Проект «Здійсни Мрію» допоміг 10-річній дівчинці побачити Париж
1plus1.ua

Команда чарівників «Здійсни Мрію» допомогла хворій дівчинці, яка мріяла побувати в Паризькому Діснейленді

Поділитися:

Саша почала лікування від нейробластоми (рак нервової системи), коли їй було два роки. Потім були періоди ремісії, і Cаша навіть встигла сходити до першого класу, але хвороба  повернулась. Зараз Саші 10 років, і вона все ще продовжує боротьбу. Незважаючи на важке лікування, дівчинка залишається маленькою кокеткою. Вона любить усе дівоче: сукні, прикраси, рожевих поні. А ще якось випадково почула від волонтера про Париж, і відтоді вона марить цим містом і мріє побачити його не з екрана телевізора, а наживо. Дівчинка навіть почала  самостійно вивчати французьку мову.

«Мені завжди хотілося підійти до Ейфелевої вежі, може,  піднятися  нагору. Дуже подобаються круассани смачні, музика», - захоплено  казала Саша.

Влітку команда «Здійсни мрію» розмістила мрію Саші на офіційному сайті проекту. А  незабаром з’явився Чарівник, який зробив усе, аби дівчина побачила омріяне місто. Попри діагноз,  лікар Саші  дозволив у перерві між  лікувальними курсами здійснити цю подорож.

«Мені дуже хотілося, щоб дитина знала, що мрія може здійснитися, і це може дуже сильно підтримати в житті», - каже меценат Подольський Борис Євсієвич.

Сашин організм давно виснажений боротьбою за життя, але її очі загорілися, коли вона несподівано  опинилася в літаку,  що летів у  столицю Франції. Рак четвертої стадії, метастази у кістковий мозок - у Парижі дитина забула про все. Попереду у маленької одеситки - вулички міста, про які вона читала, Ейфелева вежа, яка їй часто снилася,  і навіть Діснейленд!

«Це був сплеск дитячої мрійливої енергії. Це була казка! В якийсь момент вона і ми всі з нею разом забули про її хворобу. Хвилини щастя додають здоров’я. Я сподіваюся, що ми дали їй ті цілющі емоції і враження, які допоможуть їй протистояти важкому діагнозу», - каже кураторка проекту «Здійсни мрію» Лідія Таран.

«Здійсни мрію» дякує партнеру проекту «Міжнародним авіалініям України» (МАУ) за квитки до Парижа  для героїні проекту та її мами.

Дивіться, як усе було, у двох серіях ТСН:

Наразі дівчинка  проходитиме курс експериментального лікування, тож усі разом ми будемо сподіватися на краще. Ви також можете підтримати Сашу, зробивши переказ онлайн на сайті проекту.

Саме для тих діток, які щодня борються за свої життя, «1+1 Медіа» і ТСН спільно зі всеукраїнським благодійним фондом «Крона» започаткували проект "Здійсни мрію", кураторками якого є телеведучі Лідія Таран та Олександра Лобода. Проект допомагає здійснювати мрії дітей, для яких кожен прожитий день – це чудо. Команда прагне об’єднати чарівників та мрійників з усієї країни, знайти підтримку у відомих людей. За рік існування проекту реалізовано вже понад 50 дитячих мрій. Допомогти у здійсненні мрій та лікуванні маленьких пацієнтів може кожен, зробивши будь-який внесок за реквізитами проекту «Здійсни мрію» або через офіційний сайт - wish.1plus1.ua. Долучайтеся до всеукраїнського руху добра!

Рахунок проекту:

ПАТ ПриватБанк

рахунок в гривні 26007052726802

у доларах США 26004052728870

в Євро 26006052725860

МФО 300711, КОД ЄДРПОУ 34818334 отримувач ВБФ «Крона»

Номер карти ПриватБанку (прив'язаний до рахунку) 5169 3305 0264 2819

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Cпортсмени записали відеозвернення до Майкла Джордана заради мети підопічного Здійсни мрію

Новини по темі