TСН.ua є лідером новинних Інтернет-ресурсів України за результатами всього 2021 року

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
TСН.ua став лідером новинних Інтернет-ресурсів України 2021 року

Інтернет-ресурс групи 1+1 media є найпопулярнішим у своєму сегменті.

Поділитися:

Згідно з даними дослідницької компанії Gemius Audience, новинний ресурс групи 1+1 media ТСН.ua є №1 у новинному сегменті за результатами всього 2021 року. Так, у грудні сайт відвідало 9 496 080 користувачів, а в середньому за рік – 8 567 310 читачів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Телеканал 1+1 став лідером новорічної ночі за показниками телеперегляду

Вперше в історії існування сайту ТСН.ua більше року займав першу сходинку серед інтернет-ЗМІ, це абсолютний рекорд. Сумарно за 2021 рік користувачі заходили на сайт більше 700 мільйонів разів, що майже вдвічі перевищує показники 2019 року. Крім цього, у грудні зусиллями редакції було поставлено новий рекорд 2021 року – відвідуваність за день склала 2,2 млн читачів.

ТСН

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 25-річчя ТСН: новинна служба розпочала святкування ювілею зі спеціального випуску у день першого ефіру

Нині ресурс ТСН.ua є найпопулярнішим новинним сайтом України і найпотужнішим мультимедійним новинним ресурсом УАнету, про що свідчить статистика з соцмереж. Так, кількість підписників Facebook-сторінки ресурсу становить понад 2 млн 200 тис. читачів, YouTube-канал має близько 2 млн 800 тис. підписників, аудиторія Twitter ТСН.ua – це 814 000 читачів, а в месенджерах Telegram та Viber – сумарно понад 130 000.

Серед новин, які українці читають найактивніше на сайті ТСН.ua – новини України.

Світлана Панюшкіна, керівниця ТСН.ua, коментує: 

«Упродовж року команда сайту ТСН.ua не лише викладалася на повну, а й встановлювала рекорди, які колись вважалися недосяжними. Так, ресурс утримував лідерство серед усіх Інтернет-ЗМІ України весь рік, не поступившись конкурентам жодним тижнем і місяцем. Це вдалось зробити завдяки, першочергово, врахуванню інтересів нашої аудиторії, злагодженій роботі всієї команди та відданості своїй справі. Ми увійшли в 2022 зі ще більш амбітними цілями, новими ідеями та нестримним бажанням закріпити результат на тривалий час. Вірю, що все вийде!».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ті, що вражають»: українці обрали переможців щорічної премії ТСН

Довідка:

ТСН.ua — новинний сайт №1 в українському інтернеті. Щомісяця близько 9 мільйонів унікальних відвідувачів дізнаються новини саме з ТСН.ua. 24 години на добу і 7 днів на тиждень редакція стежить за життям України та світу, публікує найважливіші й найцікавіші українські та світові новини, а також новини науки та ІТ, культури, економіки, політики та спорту. Для читачів сайт регулярно готує унікальні спецпроєкти, збираючи найцікавіші матеріали на найбільш актуальні теми.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю