У День незалежності ТСН встановила рекорд України

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
ТСН встановила рекорд України

Святковий спецвипуск Телевізійної служби новин каналу «1+1» потрапив до Національного реєстру рекордів України – вперше в історії країни випуск новин вели одночасно шестеро ведучих.

Поділитися:

У День незалежності ведучі ТСН роз’їхались у шість різних міст, аби привітати країну із днем народження. У Києві працювала Лідія Таран, а на зв’язку із нею новини вели Наталія Мосейчук – із Маріуполя, Соломія Вітвіцька – з Полтави, Марічка Падалко – з Одеси, Юлія Бориско – з Дніпра, Святослав Гринчук – зі Львова.

Перед цим команди Телевізійної служби новини вирушили до цих міст та розшукали унікальні історії людей, якими може пишатися країна. Ці сюжети глядачі каналу «1+1» побачили вранці під час ефіру . А вечірній випуск о 19:30 був присвячений святкуванню Дня Незалежності України в різних містах.

Наприкінці ефіру експерт Національного Реєстру Рекордів Віталій Зорін зафіксував нове досягнення та в прямому ефірі вручив ТСН диплом про встановлення нового рекорду – «Перше одночасне ведення випуску новин найбільшою кількістю ведучих з шести міст України».

«Я вважаю, що це не просто рекорд, а технічний подвиг. Коли глядач бачить в ефірі шістьох ведучих, це означає, що для цього за кадром знаходиться в десятки разів більше фахівців», - прокоментував експерт.

Аби показати, якою різноманітною і великою є наша країна, над спецвипуском протягом трьох з половиною місяців працювало понад 150 людей. Команда ТСН отримала сотні відгуків та фото від глядачів, які наживо спостерігали за веденням новини у своїх містах, а у перервах не переставали обіймати ведучих. Крім того, святкові ефіри ТСН стали лідерами слоту, вечірній випуск новин на «1+1» переглянули 2,7 мільйони телеглядачів.  По аудиторії 18-54 (вся Україна) рейтинг трансляції склав 2.3%, частка —13.0%.  По комерційній аудиторії 18-54 (50 тис.+) рейтинг трансляції склав 2.0%, частка — 11.4%  

Нагадаємо, ТСН є беззаперечним лідером новинного сегменту, програмою, якій довіряють мільйони українців. Так, ТСН регулярно дивляться більше половини аудиторії новин, і саме ТСН глядачі найчастіше називають улюбленою програмою новин. Цього року команда здобула одразу сім нагород найпрестижнішої телевізійної премії України «Телетріумф» та отримала рекордну кількість статуеток серед новинарів.\

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Телеканал 1+1 покаже проект "Неминуча війна"

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю