Астрологічний прогноз на найближчі п'ять днів: у четвер треба присвятити себе іншим людям, найкращі дні – вівторок та середа

Твій День
Дивись відео
Астрологічний прогноз на найближчі п'ять днів від Розалії Романової
pixabay.com/Free-Photos

Луна продовжує зростати, і астрологічний прогноз показує нам, які дні на цьому тижні будуть сприятливими, а які – важкими.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Чого нам очікувати від зірок у найближчі 5 днів? У програмі «Твій день» розповідає астрологиня та нуморологиня Розалія Романова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Астрологічний прогноз на липень: кому зірки віщують особливий місяць і чого робити у липні не варто (коментує астролог)

Отже, найважчими будніми днями на цьому тижні є понеділок, особливо у першій половині дня, та п’ятниця. Понеділок до обіду – це ще був час 9-го дня за місячним календарем із символом летючої миші. Символом п’ятниці є змія, яка кусає себе за хвіст. В цей день слід бути обережними, вас можуть підставити, можна наступити на ті ж самі граблі.

Найбільш сприятливі дні на цьому тижні – це вівторок та середа. Символ вівторка – це фонтан та джерело. Можна сміливо йти вперед та фонтанувати ідеями.

Розалія Романова говорить:

У середу варто бути рішучими, сміливими, дослухатися до своїх найсміливіших ідей. Якщо правильно їх сформулювати та не боятися діяти, можна досягти значних успіхів.

Четвер – це день, який варто присвятити іншим людям. Якщо вдало проявити свою емпатію, можна весь наступний місяць отримувати безкорисливу допомогу від інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологічний тест по картинці "Чого вам зараз бракує в житті"

Астрологічний прогноз на на найближчі п'ять днів від Розалії Романової дивіться у відео:

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю