Астрологічний прогноз на святкові вихідні від Розалії Романової (субота для обіймів — неділя для купівлі та продажу)

Твій День
Дивись відео

Як сприятливо провести святкові вихідні серпня розказала астрологиня Розалія Романова.

Поділитися:

Попереду 4 святкових вихідних, тому в українців буде багато часу для відпочинку. Як краще розпланувати свій день та що нас очікує за місячним календарем, розказала астрологиня та нумерологиня Розалія Романова у денному шоу «Твій день»

Астрологиня Розалія Романова прокоментувала, що дійсно 4 дні це дуже багато, але якщо до кожного дня підібрати особливий підхід, то всі вони будуть вдалими та щасливими, навіть понеділок. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Магнітні бурі у серпні 2021: календар безпечних та небезпечних для здоров'я днів

Субота (21 серпня) буде енергетичним продовженням п'ятниці. Символ цього дня — колесо фортуни. В цей день треба іти на зустріч іншим та, ніби, вгадувати бажання навколишніх. В суботу можна попросити пробачення, обійняти іншу людину. В цей день можна отримати домовленості між собою.  

Неділя (22 серпня) буде найкращим днем у ці великі вихідні. В цей день можна робити абсолютно все. В неділю можна купувати та продавати і не забувати, що це буде останній день, який цьому сприяє. У цей день також очікується повня. У цьому місяці вона буде дуже поблажливою до нас, бо станеться наприкінці 14 місячної доби і це пом'якшить її вплив на події. До того ж повня буде у Водолії, а цей знак завжди іде нам на зустріч.   

Поделілок (23 серпня) приходиться на 15 місячну добу, тому це буде найважчий день в цьому місяці. Це день спокуси, день, коли неприємності будуть виникати на кожному кроці й просто з нічого. Але якщо ви вже про це знаєте, то можете бути обережними, стриманими та зможете допомогти іншим. 

Вівторок (24 серпня) — це день свята. Один з символів цього дня — голуб. Тому він буде гармонійним, гарним та лагідним.  

Сподіваємося, що астрологічний прогноз Розалії Романової допоможе сприятливо провести тривалі святкові вихідні. 

Твій день

Всі відео

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю