Астрологічний прогноз на вихідні: не потрібно з'ясовувати стосунки, брати в борг та повертати (коментує астрологиня Розалія Романова)

Твій День
Дивись відео

Поради від астрологині та нумерологині Розалії Романової на найближці вихідні.

Поділитися:

Що віщують нам зірки на вихідні? Як впоратись з емоційним навантаженням після робочого тижня? Та коли ж сприятливий час для пошуку гармонії? Поради від астрологині та нумерологині Розалії Романової.

Символ сьогоднішнього вечора п'ятниці, а також усього дня суботи — Кажан (Летюча миша). Він досить сумний. Сьогоднішня дата (12.11.21) робить цю мишку веселішою і гармонізує немриємності, які могли б вдібутися, але будемо сподіватись, що вони не відбудуться.

Зараз не потрібно з'ясовувати стосунки, пропонувати щось нове, не треба нічого брати в борг і віддавати борги. Одинички дають нам енергію, двієчки підвищують нашу інтуїцію, а їх поєднання дає нам гармонію, радить Розалія Романова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Магнітні бурі у серпні 2021: календар безпечних та небезпечних для здоров'я днів

Почати обговорювати плани на неділю можна вже у суботу. В суботу ввечері можна зібратися всією родиною. Це такий гарний день для того, щоб спілкуватись з найріднішими. Увечері суботи і усю неділю обов'язково треба обговорювати плани і узгоджувати їх, тоді ці плани краще втіляться у життя. 

Вечір неділі — 11 місячна доба, її символ — Діадема. Ми усі можемо почувати себе королями, королевами, імператрицями у цьому житті і готуватися до енергійного, вдалого і переможного понеділка, обіцяє астролог.

Також дивіться астрологічний прогноз за категоріями на тиждень від Ігоря Нехаєва

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю