Стало відомо, що пішла з життя Руслана Писанка, акторка та ведуча інфотеймент-шоу «Твій День» на телеканалі 1+1 (останнє інтерв'ю)

Твій День
Стало відомо, що пішла з життя Руслана Писанка, акторка та ведуча інфотеймент-шоу «Твій День» на телеканалі 1+1 (останнє інтерв'ю)

Про це повідомили сьогодні, 19 липня, у студії "Сніданку з 1+1".

Поділитися:

Сьогодні вночі обірвалось життя акторки, ведучої інфотеймент-шоу «Твій День» на телеканалі 1+1 – Руслани Писанки. Її життя забрала важка хвороба, з якою телеведуча боролась у Німеччині. Про це повідомили у студії "Сніданку з 1+1" (виходить в ефірі телеканалів ТЕТ та 2+2 та у прямому ефірі на YouTube у будні з 7:00 до 10:00 та у вихідні – з 8:00 до 10:00, а також на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ).

Руслана Писанка

Руслані Писанці було 56 років. У своєму останньому інтерв'ю акторка ділилася мріями та планами на майбутнє — мріяла, щоб її побачили у ролі режисера. Під час війни ведуча зазнала непоправної втрати — пішла з життя її мама.

Нагадаємо, що 4 лютого 2022 року ЗМІ облетіла новина, що Руслана Писанка втратила свідомість під час виступу на сцені. Виявилося, що ведуча раптово впала та зламала ногу. Писанка вийшла у прямий ефір прямо з лікарняного ліжка та не втрачала свій оптимізм:

"...Вже готова до операції, найближчим часом її зроблять. Якщо зараз хтось знаходиться у такому ж стані, як і я, головне зрозуміти, що це є сьогодні твоя реальність, і це можна подолати. Все минеться і буде добре. Кажуть люди, що може відвернуло від чогось більш страшного…»

Руслана Писанка

Руслана Писанка назавжди залишиться у пам'яті глядачів як життєрадісна та енергійна ведуча, що вміла щиро сумувати та щиро тішитися найменшим дрібницям життя. 

"...Я не відчуваю свій вік і не хочу його відчувати. Коли організм скаже: «Руся, потрібно зупинитися»!, тоді почну знижувати оберти, але не буду обіцяти :) Якщо в очах є промінь, що захоплює інших людей, рік народження відходить на інший план. Важлива енергія, яку ви випромінюєте".

Останнє включення Руслани Писанки:

Світла пам'ять!

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю