Зворушлива історія про загиблого австралійського хлопчика спонукала Костянтина Грубича в ефірі «Твій день» пригадати і свою дочку, яка загинула 7 років тому

Твій День
Дивись відео
 Костянтин Грубич в ефірі Твій день пригадав свою дочку, яка загинула 7 років тому

Костянтин Грубич згадав свою особисту сумну історію в ефірі.

Поділитися:

В прямому ефірі «Твій день» ведучий Володимир Рабчун розповів зворушливу історію про австралійку, яка вшанувала пам’ять свого загиблого 12-річного сина.  Жінка знайшла блокнот хлопчика, у якому був записаний незакінчений музичний твір.

твій день

Хлопчина самотужки вчився грати на фортепіано. Але про те, що сам пише музику, мати навіть і не уявляла. Тому у Фейсбуці вона попросила музикантів закінчити музичний твір сина, аби він зміг його почути з небес.

твій день

Ця хвилююча історія торкнулася серця телеведучого Костянтина Грубича і спонукала згадати свою особисту сумну історію в ефірі. 

«Розумію цю жінку, тому що я сам батько, який втратив дитину. Минуло вже багато років, але цей біль не проходить. Кажуть, що якщо людина відходить, треба позбутися речей. Ми з дружиною і досі не вирішили, що робити з речами нашої доньки. Руки не піднімаються. Мабуть, вже коли мене не стане, там наведуть порядок. 

Треба жити далі. І велика подяка цій австралійській мамі, яка зуміла передати пам’ять про свою дитину от таким чином. Зараз у нас багато горя. Люди гинуть на фронті, від ковіду, але я вас прошу – живіть далі! І що робити з речами померлих – вирішить кожен для себе. Тому що позбуватися їх – це не зовсім правильна традиція як на мене», – сказав  Костянтин Грубич. 

Грубич

Ведуча Стася Ровінська, ледь стримуючи сльози від Костіних спогадів, підійшла і міцно обійняла колегу та сказала слова підтримки.

Грубич фото

Нагадаємо, що 17-річна донька Кості Ольга загинула внаслідок нещасного випадку у літку 2014 року. Причиною смерті стали тяжкі травми, які вона отримала при аварії.

Ярослав та Оля Грубич
Ярослав та Оля Грубич

Дівчину збила автівка і зникла з місця аварії. Оля боролася за своє життя майже три тижні, перебуваючи у комі. 

 

 

Оля Грубич
Оля Грубич

У Кості  Грубича є ще двоє дітей: 25-річний син Ярослав та 26-річна донька Владислава. Вони зараз опора і підтримка для родини. 

Фото: пресслужба 1+1

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю