Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Україна. Повернення своєї історії, скарби нації, документалний фільм акіма галімова, акім галімов, акім галімов скарби нації дивитись, скарби націїї дивитись онлайн, галімов скарби дивитис, галімов повернення історії дивитись, скарби нації, україна поверн Документально-історичний фільм «Скарби нації», що є третім із циклу «Україна. Повернення своєї історії», приурочено до 100-річчя з дня проголошення Акту Злуки ― політико-правового об'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину соборну державу. Автори проекту шукають втрачені артефакти, що підтверджують українську державність, розвінчують міфи про «приєднання» України до Росії та головний історичний бренд країни ― козаків.

Документально-історичний фільм «Скарби нації», що є третім із циклу «Україна. Повернення своєї історії», приурочено до 100-річчя з дня проголошення Акту Злуки ― політико-правового об'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину соборну державу. Автори проекту шукають втрачені артефакти, що підтверджують українську державність, розвінчують міфи про «приєднання» України до Росії та головний історичний бренд країни ― козаків.

Україна. Повернення своєї історії
Скарби нації. Що султан Османської імперії Мехмед IV подарував Богдану Хмельницькому
Документальний цикл присвячено найбільшим міфам про Україну та її історію, створеним Російською імперією та Радянським Союзом, та їхньому розвінчанню. Один із найбільших листів, надісланих в Україну, був написаний султаном Османської імперії Мехмедом IV – Богдану Хмельницькому. У документі йдеться про надзвичайний подарунок, який султан надсилає гетьману. Це золототканий халат. За тогочасними звичаями – найвищий вияв дружніх відносин.
Показати більше
Показати менше
Обраний плейлист
Україна. Повернення своєї історії 3 фільм Скарби нації
1 із 5 відео

19 січня на 1+1 успішно пройшла прем’єра історично-документального фільму Акіма Галімова Скарби нації.

Виробництвом фільму займалась команда 1+1 Продакшн за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Творці фільму розвінчували міфи про українських козаків та шукали гетьманські клейноди, що підтверджують українську державність. Їм вдалося з’ясувати, за яких обставин були вивезені деякі з них та де зараз зберігаються.