Соціальні мережі:

Костянтин Грубич

Костянтин Грубич – український телеведучий, родом із Полтавщини. Здобув журналістську освіту в КНУ ім. Т.Шевченка. 53-річний ведучий вже понад 30 років працює на телебаченні. У 2006 році ведучого нагородили премією «Телетріумф» як найкращого журналіста-репортера року.

Наприкінці 1997 року Костянтин почав працювати на «1+1». У 1998 році був автором і ведучим щоденної програми «Дитячий сеанс», а передачу «Не всі вдома» точно все пам'ятають, адже всією країною разом із Костянтином у студії, у прямому ефірі шукали рожеву свинку "Піггі". Свого часу ця програма була дуже популярною та давала неймовірні рейтинги – 50%. З 2000 по 2005 рік був репортером «ТСН». З грудня 2005 року писав сценарії передачі «Смачна країна». З вересня по листопад 2006 року був автором і ведучим «Глухоманія з Костянтином Грубичем». З листопада 2006 року до травня 2007 року Грубич вів ранкове шоу «Сніданок з 1+1». Потім став автором та ведучим програми «Смачна країна». З жовтня 2018 року Костянтин веде рубрику "Польова кухня" на «ТСН-тиждень».

Костянтин Грубич дуже любить готувати, тому 2015 року видав власну кулінарну книгу «Смачна країна». У 2019 році став учасником масштабної соціальної кампанії «Забути про вік». Цей проект спрямований на протидію ейджизму до людей старшого віку, ініційованої 1+1 media.

Окрім журналістської діяльності активно веде свої блоги у YouTube, де має 96,4 тис. передплатників, та Instagram – 36,9 тис. передплатників.

30 грудня 2021 року в прямому ефірі шоу «Твій день» стало відомо, що Костянтин Грубич, буде новим ведучим «Твого дня». Незадовго до цього Костянтин в одному з інтерв'ю заявив, що мріє знову повернутись працювати телеведучим, і ось його мрія збулася!

Одружений. Дружину звуть Світлана. Разом пара виховує 25-річну доньку Владиславу та 24-річного сина Ярослава.

читати більше
Соціальні мережі:
Новини
Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю