На телеканалі 1+1 вже незабаром відбудеться прем’єра турецької історичної гостросюжетної драми Величне століття. Нова володарка. Стрічка розповідає про життя нащадка легендарної Роксолани, султана Ахмеда I, та його фаворитки, красуні Анастасії. Юна дівчина, як і Гюрем Султан, пройшла тернистий шлях від полону до трону могутньої держави, і змогла стати найвпливовішою жінкою Османської імперії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Роксолана: Акторки, які зіграли легендарну українку

Події серіалу розгортаються у 17 столітті у Туреччині. В основі сюжету – історія юної полонянки Анастасії. У 13-річному віці її викрали з рідного грецького острова, після чого вона потрапила у гарем Ахмеда I та отримала ім’я Мехпейкер, що в перекладі означає «місяцелика». Султан називав її Кесем – «наулюбленіша». З часом дівчина стала беззаперечною фавориткою правителя та чотирнадцять років була поруч із ним, народивши Ахмеду тринадцять дітей. Після смерті коханого, Кесем у запеклій боротьбі за щастя своїх рідних, змогла стати найвідомішою Валіде та однією з найвпливовіших жінок Сходу. Кесем зосередила в своїх руках фактичну владу, проте завжди залишалась у тіні синів та онуків.

Головну героїню у серіалі зіграли три акторки. Це популярна грецька артистка Анастасія Тсілімпоу, улюблениця українських глядачів Берен Саат, що прославилася головною роллю у серіалі «У чому вина Фатмагюль» та Нюргуль Єшілчай, яка зіграла Валіде у поважному віці.

Через складні життєві ситуації та внутрішні переживання Анастасія неначе народилася заново, і це призвело також до зовнішніх змін. Тож після початкових серій головна героїня з’явиться у новому амплуа.

Творці серіалу зміною акторок хотіли показати три епохи у житті однієї жінки та підкреслити зміни у характері Кесем під впливом подій, що відбувалися в її житті. На початку свого життєвого шляху Кесем була ніжною, тендітною та наївною дівчиною, але життя в палаці змінило її, вона стала сильною та мудрою правителькою.

Роль падишаха виконав турецький актор Екин Коч. Головні ролі у серіалі Величне століття. Нова володарка також виконали популярні актори Аслихан Гюрбюз, Кадир Догулу, Мете Хорозоглу, Фарах Зейнеп Абдуллах, Хюлья Авшар та Еркан Колчак Костенділ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 турецьких серіалів, що підкорили серця українських глядачок