Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Мелодрама Все одно ти будеш мій  – серіал виробництва 1+1 Продакшн
Дивись відео
03:00

Мелодрама Все одно ти будеш мій  – серіал виробництва 1+1 Продакшн

Все одно ти будеш мій
03:00
Все одно ти будеш мій – дивіться на 1+1
Головна героїня фільму – старанна і мила студентка Альона, яка вірить у справжнє чисте кохання. Одного разу підкорювач жіночих сердець Микита помітив дівчину у кафе, де вона готувалася до екзаменів, і заклався з друзями, що зробить все, аби Альона повірила в щирість його почуттів. Дивіться Все одно ти будеш мій у неділю о 21:00.
Показати більше
Показати менше
Олександр Попов
Олександр Попов
Ведучий проекту «Сніданок. Вихідний»

4-серійна мелодрама Все одно ти будеш мій  – продукт виробництва 1+1 Продакшн, знятий українською командою за участю українських акторів.

У центрі сюжету серіалу Все одно ти будеш мій – любовний трикутник: уклавши з друзями парі, представник "золотої молоді" Микита спокушає студентку-відмінницю Альону. Після довгих залицянь дівчина звертає на нього увагу і вірить у щирість його почуттів. У той же час в Альону закоханий бідний студент Михайло, який вважає себе недостойним її уваги. Незабаром Микита кидає Альону, і тепер вона наполегливо працює над собою, щоб довести, що гідна бути поруч з ним. Роман, який починався з дурного жарту, перетворився в історію довжиною в життя.

"Це історія про те, як мрії ведуть тебе вперед і про те, що в житті не буває поразок, тому що на кожну ситуацію можна подивитися з різних боків, адже випробування даються, щоб стати сильнішими. Головне – вірити в любов і власні сили", - говорить креативний продюсер 1+1 Продакшн Олена Єремєєва.

Cаундтрек до мелодрами Все одно ти будеш мій – однойменну пісню – виконала фіналістка "Голосу країни-5" Катерина Рибак, а музику написав музичний продюсер проекту Руслан Квінта.