Прем'єра За три дні до кохання: Чим вражатиме новий український серіал

Вже сьогодні о 21:00 дивіться нову українську мелодраму За три дні до кохання.

Поділитися:

Сьогодні о 21:00 на українців чекає прем'єра нового мелодраматичного серіалу За три дні до кохання. Головні ролі у стрічці виконали українські акторки Анастасія Карпенко, Дар’я Єгоркіна, білоруський актор Антон Денисенко, а також Олександр Кобзар та зірка фільму Кіборги В’ячеслав Довженко. Чим вражатиме новий український серіал - читайте далі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стала відома дата прем'єри серіалу За три дні до кохання

Протягом трьох місяців команда 1+1 працювала над новим серіалом. За сюжетом головна героїня серіалу - успішна і приваблива Дана Романова, яка мала в житті практично все - великий бізнес, друзів, пристрасний роман. Але в один день все її щасливе життя виявилося під загрозою. Того ж дня молодий і амбітний бізнесмен Павло Солдатов опинився на межі банкрутства та втрати найдорожчого, адже кредитори загрожують його дружині. У цей день шляхи Дани і Павла випадково перетнулися в Одесі. Самотність та відчай головних героїв призводять до незвичайної дилеми, адже Дана пропонує погасити борг Павла в обмін на три дні його життя.

Я дуже люблю свою героїню, хоча, можливо, глядач її не полюбить. Мені здається, інколи глядач жалітиме її, - зізнається Дар’я Єгоркіна.

Саундреком серіалу стала головна пісня мультиплатинового альбому Тіни Кароль Інтонації - Дика Вода, лірик-відео до якої набрало більше мільйона переглядів у Youtube. До речі, вже втретє композиція виконавиці стає музичним обрамленням продуктів телеканалу 1+1. Так, раніше пісня Сдаться ты всегда успеешь стала саундреком серіалу Хазяйка, а Я не перестану - стрічки Хороший хлопець.

Цікаво, що акторам серіалу За три дні до кохання довелося зніматися на даху на краю 27-ми поверхової будівлі, а також купатися у Дніпрі за температури 5 градусів. 

9 вечора, дощить, неймовірно холодно - це був мій перший знімальний день. Однак мені здається, мій образ фантастичний. Певно, це найкрасивіший кінообраз, який у мене був, - розповідає Анастасія Карпенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За три дні до кохання: Акторка Дар'я Єгоркіна зізналась, яка подія перевернула її життя

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю