Як обирати якісні снеки і не гладшати

Олексій Душка розказав, як обирати снеки, що менше шкодять здоров’ю.

Поділитися:

Вчора, 20 вересня, у новому випуску програми Життя без обману на телеканалі 1+1 автор та ведучий проекту Олексій Душка розказав, як обирати снеки, що менше шкодять здоров’ю.

1. Купуйте снеки тільки з натуральними ароматизаторами. А головне пам’ятайте, що надпис «ароматизатор ідентичний натуральному» означає штучний і нічого спільно з натуральним не має.

2. Остерігайтеся компоненту Е621 / глутамат натрію, це харчова добавка, яка підсилює смак та аромат їжі. Його ще називають харчовим наркотиком, адже з кожним разом організму хочеться його все більше.  Крім того, Олексій Душка на власному експерименті довів, що він значно знижує мозкову активність.

3. Вибирайте чіпси із скибочок картоплі - якщо хочете їсти чіпси і не гладшати. Адже, якщо вони були зроблені з картопляного пюре, ви швидше наберете зайву вагу через крохмаль.

4. За золотистою скоринкою чіпсів ховається акриламід, який за даними американських вчених може викликати рак у щурів. Як акриламід діє на людей поки невідомо, але краще зменшити його споживання. Проте, є один секрет, капуста та більшість зелених овочів нейтралізують дію акриламіду, тому краще додавайте їх до засмажених снеків, від яких не можете відмовитися.

5. Не купуйте снеки, яким більше одного місяця. Існує ілюзія, що снеки можуть зберігатися вічно, але це неправда, навіть в герметичній упаковці чіпси псуються.

«Цього тижня я не дав жодній торговій марці зелену позначку, тому що снеки – це некорисна їжа, і їх споживання в будь-якому разі варто обмежити. Проте, якщо ви ніяк не можете відмовитися від улюблених чіпсів або сухариків, варто обирати якісні» - коментує Олексій Душка.

Нагадаємо, щовівторка о 22.00 в ефірі телеканалу 1+1 виходить програма Життя без обману, де Олексій Душка розказує, як обирати продукти європейської якості за українською ціною.

Більше подробиць про тонкощі вибору якісних снеків дивіться в програмі Життя без обману за посиланням.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю