Чаклування з Аліною Паш та нова порція життєвого гумору: на 1+1 стартують нові випуски «Жіночого Кварталу»

Чаклування з Аліною Паш та нова порція життєвого гумору: на 1+1 стартують нові випуски «Жіночого Кварталу»

16 жовтня о 22:00 на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра нових випусків «Жіночого Кварталу».

Поділитися:

Серед гумористичних номерів можна буде побачити різні життєві ситуації: про те, як чоловік запідозрив жінку у відвертій ню фотосесії у Дубаї, не дивлячись на те, що відпочивала вона у Туреччині.

«Значить ти на відпочинок їхала, а не гроші заробляти. Тоді скажи мені, звідки у тебе новенький, останньої моделі, дорогучий…. чохол для телефону?», — прокоментував Володимир Шумко,  який зіграв ревнивого чоловіка.

Жіночий квартал

Анастасія Оруджова, Валентин Міхієнко та Катерина Нікітіна покажуть номер про те, як батьки зарано повернулись з дачі та очікували побачити наслідки вечірки, але були неприємно здивовані. А чим саме – глядачі вже зможуть дізнатися завтра о 22:00.

«Новий «Жіночий Квартал» про справжні емоції та життєві ситуації. У мене буде номер про те, як скромний кур’єр компанії не може попросити свою керівницю підвищити йому зарплатню. Проте, коли він все-таки вирішує висловити свою пропозицію, його починає заносити, і він не може зупинитись – просить підвищити все більше і більше.  Це буде дуже смішно», — прокоментувала акторка Ірина Сопонару.

Жіночий квартал

Музичним сюрпризом стане пісня від української співачки Аліни Паш. Окрім того, Аліна візьме участь у тематичному номері «Хто хоче стати закарпатцем» разом с Тетяною Песик, яка перевірить Аліну на знання закарпатського діалекту. Також «Жіночий Квартал» разом з Паш покаже містичний номер на пісню «Босорканя». Дівчата чаклуватимуть, щоб повернулось наше звичне життя з повними залами на концертах.

Жіночий квартал

Не пропустіть прем’єрний випуск «Жіночого Кварталу» у суботу, 16 жовтня, о 22:00 на 1+1.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю