«Для людей незвично»: популярна блогерка Даша Євтух відреагувала на хейт через ім'я дочки

ЖВЛ представляє
09:10
Будні
Блогерка Даша Євтух відреагувала на хейт через ім'я доньки

Блогерка Даша Євтух відреагувала на хейт через ім'я доньки

Поділитися:

Популярна українська блогерка Даша Євтух відреагувала на хейт у соцмережах через ім'я дочки.

В ексклюзивному коментарі ЖВЛ Представляє у Сніданку з 1+1 вона відповіла на критику через те, що вони із чоловіком вирішили назвати доньку незвичним ім'ям Феміда.

За словами Даші, вони не звертають уваги на хейтерські коментарі, адже їм дуже подобається ім'я дочки.

«Для людей воно незвичне, але головне, щоб нам подобалося. Ми не довго думали над іменем, яке вибрати. У мого чоловіка грецька кров і ми почали дивитись грецькі імена. І нам було важливо, щоби це ім'я з нами перепліталося. І Феміда це прям то. Феміда – це грецьке ім'я, це богиня справедливості, правосуддя. А я людина справедлива, я за чесність, тому так поєдналося», - відповіла вона.

Даша Євтух

Фото: dashaevtukh__official/Instagram

Блогерка також розповіла про перший місяць материнства і зізналася, що спочатку їй було складно та страшно:

«Чесно скажу. Спочатку я була в шоці, я не знала, що мені робити, я боялася до цієї дитини торкатися, як її переодягати… Але згодом я вже почала розуміти, ми також говорили з педіатром, вона мені допомагала. І зараз я вже кайфую від материнства», - зізналася вона.

Нагадаємо, Даша Євтух та її чоловік Олександр стали батьками наприкінці травня. Зіркова пара оголосила про заручини у квітні минулого року, а весілля зіграла 23 серпня. Обранець дівчини – полтавський бізнесмен, депутат райради Олександр Глазов.

Більше про життя зірок дивіться у наступних випусках ЖВЛ представляє у Сніданку з 1+1, що виходить із 06:30 до 09:30 на телеканалі 1+1 Україна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Даша Євтух поставила на вуха весь гламурний інстаграм своїми антигламурними відео та стала відомою: подробиці особистого життя народної блогерки (відео)

Новини по темі