“1+1 Україна” відмовився від показу реклами під час телепремʼєри “20 днів в Маріуполі”

20 днів у Маріуполі
22:00

Телеканал “1+1 Україна” відмовився від рекламних блоків під час трансляції “20 днів в Маріуполі”.

Поділитися:

19 травня о 22:00 на телеканалі “1+1 Україна” дивіться програму “Аргумент кіно” та до других роковин повної окупації Маріуполя телепремʼєру документальної стрічки 20 днів у Маріуполі, яка вперше в історії України здобула “Оскар”. Фільм розповідає про злочини росіян у Маріуполі, про які має знати і пам’ятати світ. І про те, як місто Марії до останнього чинило опір. 

Телеканал “1+1 Україна” відмовився від рекламних блоків під час трансляції оскароносної документальної стрічки. Це рішення допоможе зосередити увагу глядачів на змісті стрічки.

Фільм створили режисер і фотограф Мстислав Чернов, фотограф Євген Малолєтка та продюсерка й журналістка Василіса Степаненко. На початку повномасштабного вторгнення вони опинилися в Маріуполі та стали останніми журналістами, кому вдалось зафіксувати початок знищення українського міста росіянами. Через 20 днів журналістам вдалось виїхали з міста по зеленому коридору і вивезти весь відзнятий матеріал. 

В 2023 році автори фільму стали лауреатами Пулітцерівської премії, а в 2024 — Шевченківської премії. Також стрічка перемогла у номінації "Найкращий документальний фільм" британської кінопремії BAFTA. А Мстислав Чернов отримав премію Гільдії режисерів США (DGA Awards) за "видатні режисерські досягнення в документальному кіно". Крім того, “20 днів у Маріуполі” — це перший український фільм, який отримав “Оскар”.

Не пропустіть 19 травня о 22:00 телепремʼєру “20 днів у Маріуполі” на каналі “1+1 Україна”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто зняв "20 днів у Маріуполі": біографія творців документальної стрічки

 

Новини по темі