«Якщо ви до мене не підете, я піду з проєкту», – хто вразив своїм виступом на «Голосі країни» Святослава Вакарчука та чи залишився тренер у шоу

Хто настільки вразив Святослава Вакарчука на «Голосі країни», що він думав про те, щоб покинути шоу.

Під час 5-го ефіру «сліпих» прослуховувань «Голосу країни-12» Святослав Вакарчук говорив про те, що може покинути шоу. Чому це сталося та чи залишився тренер у проєкті?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виконавець музики епохи бароко Меліш Роман на сцені «Голосу країни» довів Святослава Вакарчука до сліз

20 лютого під час «сліпих» прослуховувань учасниця «Голосу країни» Дар’я Забєліна вразила своїм виступом. До неї розвернулося одразу 3 тренерські крісла: Оля Полякова, DOROFEEVA та Святослав Вакарчук. За Дар’ю розгорнулася справжня боротьба. DOROFEEVA сказала:

«Ви дуже глибоко, красиво заспівали, доторкнулися до душі».

Святослав Вакарчук такими словами запросив Забєліну до себе в команду:

«Мені б так хотілося, щоби люди, які співають душею, всі збиралися у мене в команді, бо поки що в мене в команді лише такі».

А потім Святослав додав, шокувавши всіх на «Голосі країни»:

«Якщо ви до мене не підете, то я, мабуть, піду з проєкту».

Проте Святославу Вакарчуку не довелося покидати шоу, оскільки Дар’я Забєліна обрала саме його команду.

В ексклюзивному коментарі сайту 1+1 учасниця так прокоментувала свій вибір:

«Святослав мене підкупив тим, що він сказав про схожість між нами. Про те, що він теж самоучка, як і я. Я спочатку хотіла обрати Надію, але потім душею відчула, що треба йти до Святослава».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасники «Голосу країни» Аліна та Юрій Лаврови у День закоханих розповіли про взаємну підтримку на сцені: «Коли ми разом – це справжня сила»

Дар’я Забєліна постала на сцені «Голосу країни» у образі, дуже подібному до образу Одрі Хепберну у знаменитому «Сніданку у Тіфані». Це помітив і Святослав Вакарчук, вказавши на цю схожість з культовою акторкою.

Чи свідомо Дар’я обрала цей образ? Вона коментує це так:

«Це було абсолютно несвідомо, це випадковість. Ми обирали спочатку сукню, а потім мені зробили макіяж, зачіску. Я бачу, що я реально схожа на Одрі Хепберн сьогодні, і це дуже класно».

Дивіться виступ Дар’ї Забєліної на «сліпих» прослуховуваннях «Голосу країни-12»:

Loading...

Чи пройде Дар’я Забєліна у наступні етапи шоу? Дивіться «Голос країни» щонеділі о 21:00 на 1+1, і ви побачите.

Більше новин