Джамала презентувала пісню, присвячену нареченому (відео)

Тренер «Голосу країни 7» вперше виконала композицію для коханого Бекіра Сулейманова.

Під час прямого ефіру на телеканалі «1+1» визначилися фіналісти головного вокального проекту країни «Голос країни-7». Ними стали Віра Кекелія з команди Сергія Бабкіна, Інгрет Костенко з команди Потапа, Анна Кукса з команди Джамали і Олександр Клименко з команди Тіни Кароль. Саме цих учасників обрали телеглядачі шляхом телефонного і смс-голосування, і тепер їм належить боротися за перемогу в суперфіналі проекту, який відбудеться 23 квітня на телеканалі «1+1». Варто зазначити, що на загальний результат вплинув також голос тренера, 100% якого були розділені між двома півфіналістами.

Читайте також: Джамала зізналася, як наречений зробив їй пропозицію руки та серця.

Спеціальний сюрприз чекав глядачів проекту від Джамали - на сцені «Голосу країни-7» тренер презентувала авторську романтичну композицію «Любити», присвячену майбутньому чоловікові. Співачка зізналася, що хотіла вперше виконати пісню на весіллі, але вирішила перенести прем'єру на сцену «Голосу країни».

До слова, Бекір Сулейманов разом з мамою Джамали перебували в глядацькій залі, а після закінчення номера наречений вийшов на сцену, подарував співачці букет квітів і ніжно поцілував.

Нагадаємо, не так давно Джамала розповіла, звідки взяла ідею з деревом для номера на «Євробаченні».

Більше новин