На Різдво Оля Полякова влаштувала дітям свято та пішла колядувати до зірок у прямому ефірі

В рамках благодійної ініціативи “Дитинство без війни”.

Українська співачка, тренерка "Голосу країни-12" Оля Полякова оголосила тиждень колядок на підтримку дітей-сиріт благодійного проєкту “Дитинство без війни”. Святкова кампанія триватиме із 7 до 14 січня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оля Полякова завершила свою участь у «Танцях з зірками» та анонсувала дует із грузинським співаком

7 січня Оля Полякова заколядувала з дітьми у Юрія Ткача, Володимира Дантеса та Даші Астаф’євої.Окрім колядки, діти розповіли своїм кумирам, де та як зараз живуть у Туреччині, а артисти своєю чергою ділилися кумедними історіями зі свого дитинства.

Зокрема Юрій Ткач розповів, як багато років тому з друзями колядував у бабусі та як потім ділили між собою гроші та цукерки. А от Володимир Дантес зізнався, що отримував найбільший відсоток з прибутку, оскільки співав краще за всіх. Він також розповів, що наразі перебуває в Польщі, де закуповує генератори та старлінки для українців. 

Третьою зірковою гостею ефіру стала Даша Астаф'єва, яка окрім колядок та різдвяних привітань, познайомила дітей зі своїми домашніми улюбленцями: Чічіко, Пепою та Шефом. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оля Полякова оголосила збір на 5 млн грн для підтримки дітей-сиріт

Нагадаємо, що тиждень колядок триватиме до 14 січня включно. Наступний ефір заплановано на 11 січня. Усі зібрані кошти підуть на лікування зубів та повний чек-ап здоров’я 652 дітей, які знаходяться за кордоном вже близько 10 місяців. 

Більше новин