Юрій Горбунов розповів подробиці залаштунків зйомок європейського сезону “Голосу країни” у Варшаві

“Голос України звучить в Європі”.

Третього вересня о 21:00 на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться довгоочікувана прем’єра європейського сезону “Голосу країни”. 18 серпня на YouTube-каналі журналістки Аліни Доротюк під назвою “На часі” вийшло інтерв’ю з ведучим проєкту Юрієм Горбуновим, в якому він розповів про те, чому “Голос країни” на часі, яку підтримку надали польські колеги та хто став учасниками цьогорічного сезону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юрій Горбунов у великому інтерв’ю відповів на питання про серіальне виробництво, перетин кордону та про судовий позов через розповсюдження недостовірної інформації

Юрій каже, що в 13 сезоні взяли участь виключно українці та вокалісти, які мають українське коріння.

“Цей сезон відрізняється тим, що в ньому беруть участь виключно українці. На сліпих прослуховуваннях у нас був учасник з Куби, у якого мама українка. Він досконало вивчив мову та співає україномовні пісні. В цьому сезоні будуть герої, які багато років живуть за кордоном і весь цей час демонструють нашу культуру всьому світові. До того ж, будуть вокалісти, які не виїжджали за кордон під час повномасштабного вторгнення. Буде багато дівчат, які з дітьми виїхали з України під час повномасштабної війни і прийшли на “Голос країни”, аби отримати трохи відчуття рідної домівки”, - каже Юрій Горбунов.

Новий сезон знімається у Варшаві за підтримки польських партнерів та на їхніх потужностях. Ведучий прокоментував співпрацю двох мовників:

“Цьогорічний “Голос країни” вийде на телеекрани завдяки нашим польським партнерам. Ми дуже дякуємо нашим колегам за таку велику підтримку, адже вони проспонсорували весь сезон від декорацій і до логістики. Поляки в котрий раз продемонстрували, наскільки сильно вони підтримують Україну в різних галузях. В даному випадку це телевізійна галузь, яка обов’язково повинна працювати під час війни”, - каже Юрій Горбунов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юрій Горбунов та Катерина Осадча підтримали благодійний вечір в Нью-Йорку

Юрій Горбунов додав, що на зйомку у Варшаві поїхали тільки критично-важливі співробітники та учасники проєкту.

“В цьому сезоні в нас був інший режисер, адже на зйомки проєкту виїжджали тільки критично-важливі співробітники. Якщо в процентному співвідношенні, то в цьому сезоні на “Голосі країни” працювало десь 20% чоловіків, інші дівчата. Учасники-хлопці, які поїхали брати участь у проєкті, отримали абсолютно офіційний дозвіл на виїзд в Польщу з вікном дат на повернення в Україну, і за цим дуже суворо слідкує кастинг-відділ”, - каже Горбунов.

Ведучий каже, що “Голос країни” - гідна відповідь окупантам, які намагаються зламати націю і загнати українців у глухий кут.

“Голос країни - це культурна пігулка для телеглядачів, адже у нашого ворога одна мета - загнати нас у бомбосховище і зробити так, щоб наші театри не працювали, кінотеатри були зачинені, а телебачення зупинило мовлення. Вони хочуть загнати нас у глухий кут, щоб ми були налякані, злі, голодні, холодні, босі та вимагали від влади припинити війну. Саме тому “Голос країни” потрібен зараз для того, аби наша культура працювала, особливо в тому випадку коли проєкт фінансують наші колеги”, - каже Юрій Горбунов.

Нагадаємо, під час зйомок “сліпих прослуховувань” на сцену “Голосу країни-13” вийшло 60 різножанрових вокалістів, які під час кожного виступу дивували тренерів, а також глядацьку залу потужними голосами. В цьому сезоні в легендарні червоні крісла сіли суперзірки сучасності та справжні експерти музичної індустрії: Юлія Саніна, Артем Пивоваров, Іван Клименко та DOROFEEVA. За новими правилами, команди тренерів цього року складатимуться із 10 співаків, які стануть справжніми амбасадорами української музики у Європі.

Повне інтерв’ю можна подивитися за посиланням.

Де дивитись "Голос країни-13":

-         Прямий ефір із 3 вересня о 21:00 на телеканалі “1+1 Україна” на “Київстар ТБ” та на інших ОТТ-платформах (на території України. На території Польщі пряма трансляція буде доступна на “Київстар ТБ”).

-         Повні випуски програми будуть доступні по закінченню епізоду на сайті каналу 1+1, “1+1 video”, Київстар ТБ - на території України, а на YouTube-каналі проєкту “Голос країни” епізоди можна буде подивитися по всьому світові.

Більше подробиць читайте на сайті.

«Голос країни» у соцмережах:

Facebook: https://www.facebook.com/goloskrainy
Instagram: https://www.instagram.com/golos krainy_official/
YouTube: https://www.youtube.com/c/goloskrainy

Більше новин