У новому сезоні «Інспектор. Міста» перевірить шість невеликих українських міст

У новому сезоні команда «Інспектор. Міста» розслідуватиме резонансні історії та події, що трапилися в тих населених пунктах, куди вирушила знімальна група.

Телеканал «1+1» розпочав зйомки нового сезону проекту «Інспектор.Міста» з ведучим Володимиром Остапчуком. Щойно завершилися зйомки нового кулінарного проекту каналу 1+1 «Король десертів», Володимир, разом з творчою групою проекту «Інспектор. Міста», вирушив в українські населені пункти, щоб перевірити комфорт і рівень життя їхніх мешканців.

Як повідомили продюсери проекту, в новому сезоні інспектор не буде перевіряти міста-мільйонники, а вирушить до шести порівняно невеликих населених пунктів. Як зазначає Володимир Остапчук, команда проекту хоче показати, що в маленьких українських містах існує такий же потенціал і можливості для розвитку, як і в мегаполісах.

«Я мрію про те, щоб в Україні внутрішній туризм був настільки ж розвинений, як в Європі чи Канаді, наприклад.

Серед канадців вважається престижним подорожувати своєю країною, вони знають всі привабливі куточки і туристичні точки, в яких варто побувати.

У нас же українці сприймають скептично відпочинок на чорноморському узбережжі чи в Карпатах, хоча всі природні ресурси для розвитку внутрішнього туризму в нашій країні є», - ділиться Володимир.

Також в новому сезоні команда «Інспектор. Міста» розслідуватиме резонансні історії та події, що трапилися в тих населених пунктах, куди вони вирушать.

Розпочнеться інспекція українських міст з півдня країни, але назви населених пунктів, де мають бути проведені перевірки, поки тримаються в таємниці.

Проведенню інспекції передує тривала робота таємних агентів і команди. Як і минулого сезону, критеріями інспекцій стануть харчування, медицина, освіта, безпека та сфера послуг. Велику роль зіграє дружелюбність жителів і комфорт міст для туристів. Перевірені місця, як і раніше, будуть нагороджуватися табличкою «гордість міста» або «ганьба міста».

Через місяць знімальна група «Інспектора» повторно перевірить організації та установи, що отримали «ганьба міста», і змінить оцінку, якщо недоліки були виправлені.

Виробництвом проекту займається «Студія Пілот». Прем'єра нового сезону проекту «Інспектор. Міста» відбудеться в новому телесезоні на каналі «1+1».

Більше новин