Краса в очах того, хто дивиться. Але ми пропонуємо дещо удосконалити усім знайомий вислів: «Краса в очах того, хто дивиться на українські краєвиди».
Інколи не вистачає слів, щоб описати весь захват від побаченого. Адже хто навідається до таких казкових куточків хоча б один раз, той невідворотно закохається у них по вуха.
Ці мальовничі пагорби Хмельниччини сформувалися близько 15-25 мільйонів років тому. Тоді місцеві береги омивало Сарматське море, яке знаходилося між древніми континентами – Гондваною і Лавразією.
Подільські Товри мають різноманітний тваринний та рослинний світ, а аналогів місцевому рельєфу на світі не знайти. Подібні за геологічними структурами скелясті гряди існують тільки у Великій Британії й США, але навіщо їхати за кордон, коли унікальна краса так близько?
Ще однією «родзинкою» Подільських Товтр є Бакотська долина, яка приваблює туристів фантастичною природою та залишками древнього скельного монастиря.
Loading...
Первозданна природа, неповторні краєвиди, величні гори та стрімкі ріки – усе це рідні, українські Карпати. І коли у досвідченого туриста закрадається думка, що його не здивувати, норовливі пагорби відкривають нову, ще прекраснішу свою сторону.
Loading...
Національний природний парк «Бузький Гард» розташований на території п’яти районів Миколаївської області: Первомайському, Арбузинському, Доманівському, Вознесенському та Братському.
Мальовнича місцина охоплює каньйони та долини річок Південний Буг і Мертвовод, а його територія – одна з найдавніших ділянок суші у Євразії.
Loading...
Наймальовничіший куточок Рівненщини за своєю красою не поступається відомим європейським місцинам. На тамтешніх землях є цінна історична пам’ятка – руїни Губківського замку. Не менш коштовні і його миловидні рельєфи: «Соколині гори», Марининсько-Устянські граніти, рідкісні рослини, а також тварини, занесені до Червоної книги.
Loading...
ЧИТАЙ ТАКОЖ: