Стало відомо, хто ховається за костюмом "Інопланетянина" в шоу "Маскарад"!

Хто ж ховається за костюмом Інопланетянина?

Сьогодні, 23 жовтня о 20:20 на 1+1, відбувся випуск найзагадковішого шоу "Маскарад"! І наступним, кого розсекретили команди, став Інопланетянин! Дізнаємось деталі про зірку, яка ховалась під костюмом?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Тепер в нашому домі живе Інопланетянин», – донька Юрія Ткача купила костюм з шоу «Маскарад» на благодійному аукціоні (придбати інші костюми можна в соцмережах шоу)

Веселий і допитливий персонаж. Він щойно прибув на планету Земля  і вивчає звичаї землян. Хоче все спробувати й відчути на собі: танці, музику, їжу, стосунки.  Хтось може спершу ставитися до нього з пересторогою, але далі всі стають його друзями.

Родзинкою образу Інопланетянина стали навушники справжнього меломана, вінтажний касетний програвач, костюм-хамелеон, плащ супергероя та проникливий і допитливий погляд.

Персонаж увів в оману всіх, команди довго не могли розгадати таємницю, хто ж криється за цим костюмом. Та все ж сьогодні вони вирішили випробувати удачу та дізнатись, хто ж такий Інопланетянин. Отже, за ним ховався Антон Савлєпов!

Антон Савлєпов — український музикант, співак та учасник гурту "АГОНЬ".

Instagram/anton_savlepov

Команда Ласточкіна вгадала, а от команда Ткача думала, що під костюмом Костянтин Войтенко.

Маскарад частково виконав мою дитячу мрію. Я в якийсь момент хотів, щоб батьки сказали, що мене підкинули інопланетяни, а не цигани. Велика честь бути тут, я дуже зжився з персонажем і було відчуття, ніби відповідає він, а не я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Маскарад» на 1+1: до головного суботнього шоу країни доєднається загадковий Пан Коцький та войовничий Ронін

Якого ж персонажа нам чекати у наступному випуску та хто буде ховатися за цим костюмом? Дивіться шоу "Маскарад" щосуботи о 20:20 на 1+1!

Дивіться, як розкривали цього персонажа:

Loading...

Більше новин