1+1 media передала понад півмільйона гривень на підтримку дітей, які навчаються в освітніх центрах «Школи Супергероїв»

Освітні центри "Школи Супергероїв" отримали півмільйона гривень від 1+1 media на підтримку дітей.

Традиційно, в різдвяний та передноворічний період 1+1 media допомагає тим, хто цього потребує. Цього разу компанія передала понад півмільйона гривень на підтримку дітей, що навчаються в освітніх центрах «Школи Супергероїв»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталія Мосейчук показала, як пройшло відкриття "Школи Супергероїв" у Боярці

Щоб акумулювати кошти, 6 грудня, в день Святого Миколая, період прайм-тайм, у першому рекламному блоці з 19:00 по 20:00 на 1+1 Україна, став благодійним. Отримані кошти від рекламодавців були перераховані на реквізити громадської організації «Маленьке серце з мистецтвом», яка є засновником «Школи Супергероїв» й опікується матеріально-технічним забезпеченням осередків. 

Також працівники компанії спільно з топменеджерами протягом грудня робили свої донати на спеціальну Банку. До того ж під час проєкту  «Різдво. Ти не один», який транслювався у Святвечір, 24 грудня, на телеканалах 1+1 Україна, ТЕТ і платформі кіно та телебачення Київстар ТБ проходив тематичний збір для супергероїв. 

Всі отримані кошти (522 904,93 грн) дозволять зробити навчання дітей зручнішим і комфортнішим. Зокрема, вже у січні у львівській лікарні Святого Миколая відкриється новий клас «Школи Супергероїв» у відділенні онкогематології. Це буде окремий простір для дітей з онкологічними захворюваннями, яким не можна перетинатися з іншими.

«Ми щиро раді, що виручені кошти покривають всі потреби й вже зовсім скоро у Львові відкриється ще один клас. Дякуємо всім благодійникам, який вечір Різдва провели з телеканалами 1+1 media та робили свої внески. Докладені зусилля допоможуть маленьким пацієнтам з тяжкими недугами не відриватися від навчального процесу та швидше одужувати», прокоментували в 1+1 media. 

Ведуча 1+1 Україна, кураторка та голова піклувальної ради «Школи Супергероїв» Наталія Мосейчук наголосила на унікальності нового класу.

«Діти з онкодіагнозом мають перебувати у специфічних умовах, не перетинатися з іншими, їхній простір має бути максимально стерильним. Всі такі пацієнти перебувають у палатах-боксах.  В цьому проєкті передбачено, що кожен учень-пацієнт може потрапити до Школи з власного боксу. А навчання та спілкування з педагогами  відбуватиметься у величезному просторі із гігантськими панорамними вікнами з видом на Львів — неабиякий плюс для малих, яким не дозволені прогулянки», — розповіла Наталія.

Про використання коштів державна установа «Школа Супергероїв» окремо звітуватиме на своїх офіційних ресурсах — сторінках у Facebook, Instagram

Нагадаємо, що 29-го грудня 2023 року 1+1 media спільно з Фондом «Повернись живим» передали українським захисникам і захисницям 5 сучасних командних пунктів та 10 розвідувальних безпілотників «Лелека-100». Збір коштів на них проходив у межах двох сезонів проєкту «Ліга аеророзвідки». Загалом вдалося зібрати 26 017 913 грн. Ще понад 6 мільйонів гривень — внесок благодійників, які донатили на загальний рахунок «Повернись живим». Це дозволило придбати покращені версії автівок та безпілотників. Детальніше про це можна дізнатися у спеціальному сюжеті ТСН за цим посиланням

Довідка 

Сьогодні 11 освітніх просторів, за підтримки Першої леді України Олени Зеленської, діють по всіх куточках країни. Кураторкою та головою піклувальної ради установи є ведуча Наталія Мосейчук, а 1+1 media виступає генеральним медіапартнером. 

Більше новин