Як отримати дитячий СOVID-сертифікат у застосунку «Дія»: що потрібно зробити (відео)

Дитячий COVID-сертифікат у застосунку Дія доступний дітям від 12 років, якщо дитина пройшла повний курс вакцинації.

У «Дії» вже доступні СOVID-сертифікати для дітей 12+ років. Такий сертифікат може згенерувати батько або матір дитини за умови, що дитина пройшла повний курс вакцинації.

 Як отримати дитячий СOVID-сертифікат

  •  додайте свідоцтво про народження дитини, знадобиться серія та номер документа
  •  натисніть “Послуги”  – “СOVID-сертифікати”  – “Отримати сертифікат”
  •  ознайомтеся зі згодою на передачу даних та поставте галочку
  •  сертифікати дитини з‘являться в застосунку поряд із вашими

Діти, які досягли 14 років і мають ID-картку в Дії, можуть згенерувати СOVID-сертифікат самостійно. Важливо не забувати оновити "Дію" до останньої версії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вже не треба крутити головою: процедуру отримання сертифікату вакцинації в «Дії» спростили. Як тепер отримати документ: інструкція

Інструкція як отримати дитячий СOVID-сертифікат — у відеоролику

Loading...

Раніше спроситили процедуру отримання COVID-сертифікату у застосунку "Дія". Для того, щоб отримати сертифікат, необхідно просто оновити додаток та натиснути "Отримати сертифікат". Нагадаємо, тепер сертифікат доступний навіть тим, хто щеплений тільки першою дозою вакцини: так званий "жовтий сертифікат".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київ у червоній зоні: які додаткові обмеження діють вже 1 листопада

Як отримати COVID-сертифікат після спрощення процедури, дивіться відео

Loading...

Нагадуємо, окрім інформаційної кампанії, яка покликана стимулювати населення вакцинуватися, 1+1 media проводить велику кількість заходів з популяризації вакцинації проти COVID-19. Нещодавно стартувала власна соціальна кампанія  «Вакцинуйся. Разом ми сильніші». Для працівників компанії та родичів колег було проведено дві хвилі вакцинації в офісі. Крім цього, щепитися вакциною (три на вибір) можуть усі відвідувачі прямоефірного шоу «Танці з зірками» (слідкуйте за анонсами).

Більше новин