Алла Мазур потрапила до десятки найвпливовіших українців

Учора завершилося народне голосування "10 найвпливовіших українців". 

Учора на сайті focus.ua завершилося народне голосування "10 найвпливовіших українців". Цього року загальнонаціональний тижневик "Фокус" вперше вирішив надати читачам можливість скласти власний,  альтернативний варіант свого щорічного рейтингу. Тож обирали учасників рейтингу і розподіляли між ними місця винятково ви, звичайні українці.

Щасливі повідомити, що ведуча "1+1" Алла Мазур посіла десяте місце у цьому рейтингу визнання й довіри. У складні для країни часи її проект "ТСН. Тиждень" залишався максимально об'єктивним, а сама Алла стала зразком справжнього професіоналізму, тож ми надзвичайно вдячні за таку високу оцінку!

Найбільше ж голосів співвітчизники віддали за музиканта, громадського діяча і тренера  "Голосу країни" Святослава Вакарчука. На другому місці – народ України.

Усього за учасників рейтингу було віддано 367378 голосів.

"Очевидно, що відвідувачі сайту голосували не тільки за найвпливовіших українців, а й просто за найулюбленіших. Утім, це теж важливий показник. Адже підтримавши ту чи іншу людину, читачі продемонстрували, що готові дослухатися до його слів", - коментує результати голосування Артем Захарченко, редактор сайту focus.ua.

До вашої уваги десятка найвпливовіших:

1. Вакарчук Святослав. Музикант, громадський діяч

2. Народ України

3. Лижичко Руслана. Співачка, громадський діяч

4. Ярош Дмитро. Народний депутат, позафракційний, Правий сектор

5. Комаровський Євген. лікар

6. Коломойський Ігор. Глава ДОДА, співвласник групи "Приват"

7. Порошенко Петро. Президент України

8. Джемілєв Мустафа. Народний депутат, Блок Петра Порошенка

9. Нагорний Тимофій. Бізнесмен і меценат

10. Мазур Алла. Телеведуча, канал 1+1.

Більше новин