Аплодували стоячи: українські фігуристи з Харкова відкатали на Чемпіонаті світу під Джамалу і "Червону калину"

Зворушливий виступ українських спортсменів на Чемпіонаті світу 2022 з фігурного катання у Франції.

Українські фігуристи Олександра Назарова та Максим Нікітін своїм виступом змусили весь зал аплодувати стоячи та не стримувати сліз. Їхній номер був поставлений спочатку під варіації світового хіта "Hit the Road Jack", проте війна в Україні, яку 24 лютого розпочала росія, не лишає жодного українця осторонь трагічний подій на нашій землі. Саме тому українські спортсмени змінили музику до свого виступу: розпочинали під хіт Джамали "1944", а другу половину програми відкатали під народну пісню "Ой у лузі червона калина" у виконанні у Андрія Хливнюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЗолота олімпійська медаль на броню українським захисникам — Паралімпієць Сергій Ємельянов та Соломія Вітвіцька проводять благодійний аукціон

Замість звичних для фігуристів яскравих костюмів спортсмени виступали у футболках в кольорах національного прапора із написом "Україна".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ«У кожного свій фронт: спортсмени, відомі люди повинні говорити світу правду про війну в Україні», – Андрій Шевченко у «Сніданок. Онлайн»

Очевидно спортсмени з Харкова у свій виступ вклали всю біль, яку переживають зараз українці, зокрема і харків'яни, місто яких російські військові цинічно руйнують вщент. 

За свій виступ Олександра та Максим отримали 67,7 бало, що більше, ніж на Олімпіаді-2022 у Пекіні. З цим результатом були на 16 місці, проте згодом знялися з турніру.

Дивіться відео символічного виступу українців:

Loading...

ФОТО: www.gettyimages.com

Більше новин