“Це моя велика давня мрія”: ведуча 1+1 Іванна Онуфрійчук відкрила у Швейцарії благодійний фонд

Телеведуча оголосила про створення власного благодійного фонду “ivAlive”.

Днями ведуча “Танці з зірками” на 1+1 Іванна Онуфрійчук відзначила день народження. Привітати зірку в теплому сімейному колі зібралась її родина та друзі. Найбільший подарунок на свято собі та українцям зробила сама Іванна. Телеведуча оголосила про створення власного благодійного фонду “ivAlive”. Аби допомогти українцям у Швейцарії, полегшити їхнє перебування та шлях інтеграції у країні. 

“Нині у Швейцарії знаходиться понад 60 тисяч українців, які цієї допомоги потребують. Ми будемо допомагати людям, котрі тікають із зон бойових дій. Це і надання адміністративної, юридичної допомоги, і пошук житла, вивчення мови, також організація культурних заходів. Усе можливе для полегшення їх інтеграції в країні. Ми хочемо допомоги кожному, хто дійсно цього потребує. Безперервність добра у світі передаватиметься з рук у руки та й утворить нескінченність добрих справ”, — ділиться Іванна Онуфрійчук

Символічний логотип фонду “ivAlive” — руки, що тягнуться одна до одної та створюють символ нескінченності. Іванна каже, відкрити власний благодійний фонд, вона мріяла давно.

До цього допомагала українцям інформаційно та гуманітарно — записувала відеозвернення, показуючи весь масштаб і жах війни, збирала гуманітарну допомогу, закуповувала ліки, продукти, засоби гігієни, збирала одяг. У співпраці з фондом “Ти не один” 1+1 media відкрила власний пункт збору гуманітарної допомоги в Лозанні. Усі зібрані речі відправила в Україну для вимушених переселенців з областей, де ведуться бойові дії, маленьким пацієнтам лікарень, підопічним Бородянського психоневрологічного інтернату та іншим, хто потребує. Також Іванна підтримує благодійні справи у своїх соцмережах — організовує благодійні онлайн-аукціони, поширює інформацію про перевірені благодійні збори для допомоги дітям, тваринам, а нині також ЗСУ.

“Я хотіла відкрити свій фонд ще до повномасштабної війни в Україні. Думала про те, яким він має бути, кому допомагатимемо. Але через проєкти, переїзди ця справа відклалася. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, я сказала собі, що більше тягнути не збираюсь. І зараз саме той час, адже зараз добрі справи як ніколи необхідні”, — коментує Іванна Онуфрійчук.

Більше новин