Телеведуча 1+1 Іванна Онуфрійчук озвучила дитячий мультфільм

Мила Білопухнаста: телеведуча Іванна Онуфрійчук дебютувала в озвучці анімації

Ведуча «Танці з зірками» на 1+1, акторка Іванна Онуфрійчук озвучила героїню мультфільму «Поганці»!

Поділитися:

Це перший дубляжний досвід зірки. Українським голосом Онуфрійчук заговорить журналістка — Мила Білопухнаста. Разом з Іванною, ролі озвучили: Сергій Притула, Олександр Педан, Лілія Ребрик, Артем Пивоваров. Над озвучкою працювали ще до війни, але тільки зараз анімація виходить на екрани.

Онуфрійчук

Пригодницький сюжет про викрадення нагороди за добрі справи. Але все виявляється не так просто, як здається. На головних героїв чекають нові знайомства і відкриття, а на глядачів — несподівані сюжетні повороти та можливість на кілька годин відволіктися, позбутися стресу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вітвіцька, Гордєєв, Онуфрійчук, Гринчук, Мірошниченко, Рабчун та Ванникова розповіли як впоратись з апатією та вигоранням

Героїня Іванни, Мила Білопухнаста, звикла бачити світ у чорно-білих тонах, для неї її точка зору є головною. Онуфрійчук зізнається, тут вони з Милою не схожі. Проте їх об’єднує допитливість та цілеспрямованість.

«Як для журналістки, у Міли досить своєрідний характер. Хоча вона часто може бути упередженою, з іншого боку вона все ж — чарівна та мила. Її важко не полюбити. Ми схожі з нею в тому, що ми обидві такі ж активні. Я не можу сидіти без роботи, обов’язково потрібно займатись чимось», — ділиться Іванна Онуфрійчук.

Онуфрійчук

До речі, в оригіналі мультфільму, Милу Білопухнасту озвучила Лілі Сінґ — популярна канадська блогерка, телеведуча, акторка. Вона — одна з найбільш успішних жінок в Youtube. На її каналі нині 14,7 млн підписників, а її відео на платформі отримали майже 3,5 мільярди переглядів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучі 1+1 говорять про любов (спойлер – різну) у День закоханих (Юрій Горбунов, Лідія Таран, Єгор Гордеєєв, Іванна Онуфрійчук та інші)

У основу сюжету анімації від DreamWorks покладено серію популярних дитячих книг, створених австралійцем Аароном Блейбі. Загалом у світі надруковано понад 16 млн примірників!

«Зараз усім нам потрібно переключатись, шукати точку опори. Особливо діткам! Мультфільм може подарувати гарні емоції, а це зараз необхідно! За можливістю — дивіться «Поганці» у кіно з 26 травня!», — коментує телеведуча.

Онуфрійчук Поганці

Нагадаємо, Іванна відкрила у Швейцарії пункт збору гуманітарної допомоги для України. У співпраці з благодійним фондом 1+1 медіа «Ти не один» та в рамках єдиної програми «Ukraine SOS» збирає дитяче харчування, гігієну, їжу та гігієну для дорослих, медичні засоби, зарядні пристрої. Пункт прийому допомоги знаходиться за адресою Rue de Lausanne 33a, 1110 Morges і відкритий з понеділка по суботу з 11:00 до 18:00.

Новини по темі