Де знайти роботу в Україні: створять єдину базу вакансій, яка буде оновлюватись в режимі реального часу

Українцям стане легше знайти роботу.

В Україні створять єдину базу вакансій, яка буде оновлюватись в режимі реального часу. Державна служба зайнятості за участі Міністерства економіки України підписала договір про співпрацю та інформаційну взаємодію з 5 найбільшими сайтами з працевлаштування в Україні. Результатом співробітництва стане створення єдиної бази з вакансіями.

Наразі ця база знаходиться у розробці і посилання поки не має.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо ви втратили роботу через війну: отримати статус безробітного та оформити допомогу відтепер можна в Дії

Наповнення бази здійснюватиметься силами Державної служби зайнятості та агенцій з пошуку роботи. Оновлення ресурсу — у режимі реального часу.

“Зараз особливо важливо забезпечити максимальне працевлаштування українців. Саме тому ми створюємо платформу, яка консолідує інформацію про роботодавців та шукачів роботи. Ми локалізуємо максимум пропозицій на ринку праці та дані про кадровий потенціал на одному майданчику, що дозволить підприємцям швидко знайти працівників, а людям – роботу. Швидке працевлаштування українців відіграє провідну роль у відновленні економічної активності”, – зазначив заступник Міністр економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінансові труднощі під час війни: як не впасти в депресію та адаптуватися до нової реальності (поради психологині Анни Кушнерук)

Сайти з пошуку роботи також отримають доступ до даних Державної служби зайнятості та зможуть розміщувати інформацію про вакансії на своїх сайтах. Це дозволить додатково інформувати українців про всі варіанти працевлаштування.

Більше новин