День молоді 2023: коли святкують в Україні та чим особливий цей день

День молоді в Україні 2023: коли відзначають, історія святкування і традиції.

До 2022 року День молоді в Україні відзначали в останню неділю червня. Свято могло б бути вже 25 червня 2023 року, однак, з урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій України та щоб підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти, в Україні змінили дату святкування Дня молоді. День молоді — свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Це свято на підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій.

Коли день молоді в Україні 2023

Відтепер, з 1 січня 2022 року, День молоді в Україні щороку буде відзначатися 12 серпня, відповідно до указу Президента України. Україна відзначатиме цей день разом з усім світом в Міжнародний день молоді. 

В Україні 25 червня 2023 року відзначимо День молодіжних і дитячих громадських організацій України, яке відзначається щорічно у в останню неділю червня.

День молоді: у чому суть свята та як відзначають

День молоді в Україні — це свято, що покликане звернути увагу на інтереси і прагнення молодого покоління. У цей день зазвичай проводять різні заходи, спрямовані на підтримку ініціатив молодіжних організацій, конкурси, свята. У День молоді влаштовують концерти, фестивалі та різні розважальні заходи. Молодіжні організації проводять ярмарки та конференції.

Чи загрожує чистоті української мови молодіжний сленг: хайп, краш, крінж — розповідає Андрій Шимановський:

Loading...

Більше новин