Євробачення-2023: точна дата і коли виступає Україна

Коли відбудеться пісенний конкурс "Євробачення-2023" та під яким номером виступають українські представники?

В 2023 році пісенний конкурс "Євробачення" мав би проходити в Україні завдяки минулорічній перемозі гурту Kalush Orchestra. Однак через повномасштабне вторгнення росії конкурс перенесли до Великої Британії. Представником України цьогоріч став гурт TVORCHI, який виступить з піснею Heart of Steel ("Серце зі сталі").

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна не зможе прийняти «Євробачення-2023» — організатори

Коли перший півфінал "Євробачення-2023"

Перший півфінал "Євробачення" в 2023 році пройде у вівторок, 9 травня.

Коли другий півфінал "Євробачення-2023"

Виступи учасників конкурсу в другому півфіналі вдасться побачити у четвер, 11 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатори "Євробачення" оголосили ведучих та коментаторів цьогорічного шоу

Коли фінал "Євробачення-2023"

Фінал пісенного конкурсу "Євробачення-2023" запланований на суботу, 13 травня. Українські представники, гурт TVORCHI, виступатимуть одразу у фіналі "Євробачення" під номером 19. За правилами конкурсу Україна як минулорічний переможець обходить півфінали. Також автоматично до фіналу потрапляють країни "великої п'ятірки", серед яких Велика Британія, Франція, Німеччина, Італія та Іспанія.

Як проходить підготовка до "Євробачення-2023" в Ліверпулі

Майданчик прикрасили понад двома тисячами освітлювальних приладів у рожевих, блакитних та жовтих кольорах, які відповідають українському логотипу конкурсу 2023 року. У середу, 26 квітня, в Ліверпулі британський король Карл III та королева Камілла натиснули на кнопку, щоб вперше освітити арену та таким чином відкрити сцену музичного конкурсу "Євробачення-2023".

Більше новин