Футболку Кузьми Скрябіна продали на аукціоні за 255 тисяч гривень: гроші підуть на ЗСУ та на закупівлю ліків

Футболку Андрія Кузьменка з написом "Georgia" продали на благодійному аукціоні.

Футболку Кузьми Скрябіна з написом "Georgia", у якій музикант виступав у 2014 році на фестивалі "Файне місто", продали на благодійному аукціоні за 255 тисяч гривень. Про це повідомила волонтерська організація, яка організовувала аукціон на прохання родини Андрія Кузьменка.

ФОТО: Instagram/b42kon.help

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зі сльозами на очах: спогади зірок про Кузьму до 7 роковин смерті улюбленого артиста мільйонів українців

Декілька днів тому донька Кузьми Барбара у себе в Instagram повідомила про рішення родини такими словами:

"Друзі, ми з родиною вирішили передати на аукціон футболку мого батька. В ній він запалював концерти ще в далекому 2014 році. Зібрані кошти підуть на підтримку ЗСУ та медикаменти для тих, хто їх потребує. Все буде Україна!"

ФОТО: Instagram/kuzmenko_barbara

Отже, аукціон проведено, футболку продали за 255 тисяч гривень, хоча стартова ціна була 2 тисячі гривень. Зібрані кошти підуть на авто для ЗСУ та до Благодійного Фонду ім. Кузьми Скрябіна, який займається закупівлею медикаментів і медичного устаткування для потреб військових та цивільного населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він був найкращим батьком, який тільки міг бути», – донька Кузьми Барбара (до 7-х роковин смерті видатного артиста)

Дивіться, як Кузьма виступав у цій футболці на фестивалі "Файне місто" у Тернополі:

Нагадаємо, Кузьма Скрябін загинув 2 лютого 2015 року внаслідок жахливої автомобільної аварії. Його творчість мала неабиякий вплив на розвиток сучасної української культури.

Більше новин