Maneskin записали потужний трек на підтримку України в рамках #StandUpForUkraine та закликали підтримати біженців своїми відео та фінансово

Переможці Євробачення-2021 закликають усіх приєднуватись до підтримки українських біженців

Переможці Євробачення-2021 італійський гурт Maneskin створили потужний запис на підтримку України та українців та закликали допомагати біженцям в усьому світі. "Як ви спите вночі?", — питають у своєму трекові музиканти, а на відео показано страшні кадри зруйнованих українських міст російськими окупантами. 

#StandUpForUkraine! Біженці в Україні та в усьому світі потребують термінової гуманітарної допомоги. Ми використовуємо наш голос, щоб вимагати дій, і ви також можете. Приєднуйтесь до нас, створюйте власне відео звернення до світу, щоб підтримати біженців та пожертвувати на: ForUkraine.com та @GlblCtzn

Текст пісні в оригіналі Maneskin у рамках #StandUpForUkraine

How are you sleeping at night 
How do you close both your eyes 
Living with all of those lives 
On your hands 
Standing alone on that hill 
Using your fuel to kill 
We won't take it standing still 
Watch us, dance

We're gonna dance on gasoline 

Переклад пісні Maneskin у рамках #StandUpForUkraine: 

Як вам спиться вночі
Як ви закриваєте обидва ваші ока
Живете з усіма цими життями
Що у ваших руках
Стоячи самотньо на пагорбі
Використовуючи паливо для вбивства
Ми не будемо стояти на місці
Дивіться на нас, танцюйте

Ми будемо танцювати на бензині

Måneskin записали цей трек у рамках ініціативи #StandUpForUkraine від організації Global Citizen, яка збирає гроші на допомогу українцям. Вони звернулися до світових зірок, таких як Селін Діон, Red Hot Chili Peppers, Елтон Джон, Fall Out Boy, Луїс Фонсі, U2, Х'ю Джекман, Микола Костер-Валдау, Еллен Дедженерес та багатьох інших.

Раніше стало відомо, що гурт Maneskin скасував усі заплановані концерти у росії, зокрема у москві та санкт-петербурзі у знак підтримки України. Нагадаємо, що цьогоріч від України на Євробаченні-2022 будуть виступати Kalush Orchestra. Як вони планують брати участь у конкурсі у зв'язку з війною, читайте тут.

Більше новин