Мати-одиначка з дітьми від африканця та спадкова відьма з шаленими гонорарами: чим здивує третій тиждень нового сезону шоу “Моя суперродина” на ТЕТ

У новому сезоні "Моя суперродина" на ТЕТ участь взяли спадкова відьма та мати-одиначка з дітьми від африканця.

З понеділка по четвер о 17:00 на телеканалі ТЕТ прем’єра проєкту “Моя суперродина”, в якому яскраві українські сім’ї змагаються за звання найкращої. Цього тижня за титул боротимуться багатодітна мати-одиначка з Коростеня Анна, яка хоче зруйнувати стереотип, що жінка без чоловіка не може повноцінно виховати дітей. Конкуренцію їй складе фатальна жінка Вікторія, яка приструнила коханого та влаштувала в родині повний матріархат. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Говорить вся країна" розкрили резонансну історію про притулок для тварин, яка облетіла всю країну

Серед учасниць третього тижня проєкту “Моя суперродина” глядачі впізнають представницю давнього чаклунського роду – головну відьму країни Марію Тиху. А також познайомляться з екологічною родиною Рити, яка піклується про планету, сортує сміття та не використовує хімічних засобів.

“Я одинока мама, виховую дітей сама. Не дивлячись на те, що в мене немає чоловіка, я хочу своїм прикладом показати, що можна виховувати трьох і більше дітей і бути щасливою”, – заявила Анна на першій зустрічі з представницями родин-конкурентів.

Така позиція підкорила екомаму Риту, яка виховує сина Еміліана у зразковому шлюбі.

“Ми проживаємо свідоме, щасливе і здорове життя. Ми дбайливо ставимося до планети, харчуємося рослинною їжею, не використовуємо побутову хімію з мас-маркету та синтетичні медикаменти”, – похвалилася учасниця шоу “Моя суперродина”. 

Тоді як київська відьма Марія Тиха вразила учасниць не лише чаклунськими здібностями та життям на широку ногу, а й епатажним виглядом. Її появу багатодітна мама Анна прокоментувала так: “Заходять спочатку губи, груди, а потім усе тіло. Для мене це негарно”. 

Остання з четвірки – яскрава жінка Вікторія, яка хизується покладливим чоловіком:

“Він заборонив мені працювати й повністю забезпечує, щоб я почувалася коханою дівчиною, а не ломовою конякою. Його зарплата дозволяє, щоб я не ходила на роботу”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Світ навиворіт», «ЖВЛ», «Сімейні мелодрами» і не тільки: дивіться добірки з найпопулярнішим контентом 1+1 media безкоштовно на Київстар ТБ

Протягом тижня чотири сім’ї по черзі прийматимуть конкурентів у себе вдома, а ті оцінюватимуть їх у трьох категоріях – добробут, гостинність і стосунки. Якими балами винагородять учасники одне одного, стане відомо лише на фінальній зустрічі, де і визначиться переможець.

Дивіться новий яскравий сезон шоу “Моя суперродина” з понеділка по четвер о 17:00 і знайомтеся з неповторним українськими сім’ями на телеканалі ТЕТ.

Більше новин