Надія Мейхер і Юрій Горбунов зіграють закоханих у комедійному серіалі «Великі Вуйки»

У Києві головний вуйко Іван Петрук зустріне нове кохання. За збігом обставин, це буде дівчина на ім’я Галина.

Телеканал 1+1 знімає далі 16-серійний серіал «Великі Вуйки», і команда проекту ділиться новими подробицями очікуваної комедії. Так, стало відомо, що одну з нових героїнь, із якою вуйки зустрінуться в Києві, зіграє відома українська співачка, акторка та телеведуча Надія Мейхер.

 Улюблені герої відомого серіалу опиняться в нових обставинах – гуцули з села Великі Вуйки покинуть рідні Карпати та поїдуть шукати пригод у столиці.

Однією з сюжетних ліній серіалу стане історія кохання головного вуйка Івана, якого грає Юрій Горбунов. У другому сезоні «Останнього москаля» Петрук втік із-під вінця та залишив свою наречену Галину. Але в Києві на гуцула буде чекати нова Галина, яку зіграє Надія Мейхер. Це перша роль акторки в комедійному серіалі. Надія зізнається, що давно мріяла спробувати себе саме в жанрі комедії.

 «У серіалі «Великі Вуйки» майже в кожного героя є своя родзинка, над якою можна посміятися. І моя героїня теж часто потрапляє в комічні ситуації. Галина працює касиром в Укрзалізниці. Вона жінка самотня – без сім’ї та дітей, хоча їй вже сорок років. Галина вже давно зневірилася в серйозних стосунках, та й взагалі в коханні. Але, схоже, доля підготувала їй несподіваний подарунок», – розповідає Надія Мейхер про свою героїню.

Юрій Горбунов, який також виступає креативним продюсером серіалу, додає:

 «Я випадково побачив Надю на екрані та мені здалося, що на роль Галини вона ідеально підійде. Надія два рази була на пробах в різних сценах і вона чудово увійшла в роль. Зараз ми вже знімаємо серіал і розуміємо, що наша пара Івана та Галини справді буде цікавою».

Герої вперше зустрінуться на київському вокзалі, де працює Галина. І хоча взаємна симпатія між персонажами з’явиться не одразу, глядачам буде цікаво спостерігати за розвитком романтичної історії.

Нагадаємо, що, за сюжетом комедії, ініціативна група гуцулів на чолі з сільським головою Микитюком приїде до Києва, щоб домогтися прокладання дороги до Великих Вуйок. У столиці вуйки зустрінуться з новими персонажами, ролі яких зіграють Арам Арзуманян, Анна Кошман, Інна Приходько та Артур Логай.

Виробництвом серіалу займається 1+1 Продакшн.

Продюсери стрічки: Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Юрій Горбунов, Христина Шкабар.

Авторами сценарію комедії «Великі Вуйки» стали Микола Куцик, Олексій Приходько, Ярослав Стень та Богдан Гациляк, які створювали й оригінальну історію.

 Дивись новий тизер комедійного серіалу «Великі Вуйки»:

Loading...

ЧИТАЙ ТАКОЖ: 

1. Зірка фільму Скажене весілля поголив голову заради ролі у «Великих Вуйках»

2. Катя Осадча розповіла, від кого фанатіє у «Великих Вуйках»

Більше новин