Найкрасивіші штучні водойми України: 5 дивовижних місць

Штучні дива України: найкрасивіші водосховища, що вражають.

Україна багата на мальовничі природні краєвиди, і штучні водойми не є винятком. Ці рукотворні дива природи не лише вражають своїми масштабами, але й дарують мальовничі пейзажі, можливості для активного відпочинку та шанс відчути єднання з природою.

Київське водосховище

Розташоване на річці Дніпро, це одне з найстаріших і найвідоміших водосховищ України. Його простори оточені мальовничими лісами, пагорбами та історичними містами, такими як Київ, Вишгород та Українка. Київське водосховище - це чудове місце для риболовлі, круїзів, водних видів спорту та просто спокійного відпочинку на березі.

Фото: blessedwiz

Дніпровське водосховище

Ще одне величне водосховище на Дніпрі, яке славиться своїми чистими водами, мальовничими островами та численними затоками. Тут можна насолодитися риболовлею, пішими прогулянками, кемпінгом та водними екскурсіями. Особливо популярним місцем є Дніпровсько-Орільський природний заповідник, що славиться своєю унікальною флорою та фауною.

Фото:miracle_tactical

Канівське водосховище

Це штучне озеро, створене на річці Рось, відоме своїми мальовничими скелями, затишними затоками та історичними пам'ятками. Тут розташована знаменита Каньківська гора, з якої відкривається панорамний вид на водосховище. Канівське водосховище - це чудове місце для любителів піших прогулянок, альпінізму та сплавів на байдарках.

Фото:sk.rynya

Дністровське водосховище

Розташоване на річці Дністер, це одне з найдовших водосховищ в Європі. Його акваторія оточена мальовничими лісами, горами та історичними містами, такими як Хотин та Сокириця. Дністровське водосховище - це популярне місце для риболовлі, круїзів, водних видів спорту та відпочинку на пляжі.

Фото:wikipedia

Кременчуцьке водосховище

Створене на річці Дніпро, це водосховище славиться своїми мальовничими островами, затоками та історичними пам'ятками. Тут можна насолодитися риболовлею, пішими прогулянками, кемпінгом та водними екскурсіями. Особливо популярним місцем є Кременчуцький ботанічний сад, де представлені унікальні колекції рослин з усього світу.

Фото: katya_seleznova

Це лише декілька з багатьох мальовничих штучних водойм України. Кожна з них має свою неповторну красу та атмосферу, тому вибір місця для відпочинку залежить від ваших уподобань.

Подорожуючи до цих чудових місць, пам'ятайте про важливість бережливого ставлення до довкілля. Не залишайте сміття, дотримуйтесь правил пожежної безпеки та поважайте природні багатства України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Більше новин