Наталія Мосейчук номінувала вчителя "Школи Супергероїв" на премію Global Teacher Priz

Наталія Мосейчук вручила номінацію на Global Teacher Priz вчителю історії "Школи супергероїв".

Інтерв’юерка та ведуча 1+1 Марафон Наталія Мосейчук номінувала вчителя історії державної установи «Школа Супергероїв» у Дніпрі Євгена Кравченка на премію Global Teacher Prize Ukraine в категорії "Вибір серцем".

Номінацію Наталія вручила під час свого візиту до осередків ДУ «Школа Супергероїв» у КП «Дніпропетровський обласний центр соціально значущих хвороб» та в КП «Регіональний медичний центр родинного здоровʼя».

Євген Кравченко — вчитель історії. Раніше викладав у загальноосвітніх школах та приватному ліцеї. Згодом, вирішив долучитися до ДУ "Школа Супергероїв". За час роботи Євгенові вдалося реалізувати мрію невиліковно хворого хлопчика — 10-річного Дениса. Він дуже любив історію, тож Євген проводив з ним заняття до останнього дня його життя.

Маленькі пацієнти захоплюються Євгеном, адже він намагається застосовувати новітні практики викладання, товаришувати з учнями та підтримувати їх.

"Людяність. Я думаю, що бачити людину в дитині — це найголовніше", — каже педагог.

Наталія Мосейчук зізнається, коли дізналася про історію Євгена, то більше не вагалася, кого ж номінувати на премію.

"Ці діти сприйняли його, як за свого. І мене це надзвичайно розчулило. Я маю на увазі діти, які були перевезені сюди, в Дніпро. Пан Євген пішов сам. Викликався сам, з цими дітьми. Я вам скажу, що не кожен навіть в "Школу Супергероїв" піде працювати. Тому, що тут достатньо важкі, маленькі людські долі. А от піти працювати з тими дітками — я вважаю, що це подвиг.

Не кожен наважиться. Як правило, суспільство або відвертається, закриває одне око на те, що в нас в принципі існують такі люди і такі діти. А він з ними працює. І це його була ініціатива. Я почула цю історію — і, однозначно, вибір зроблений", — каже ведуча.

Нагадаємо, Наталія Мосейчук є головою піклувальної ради ДУ "Школа Супергероїв" та кураторкою щорічної премії Global Teacher Prize Ukraine. Премією відзначають вчителів, які кожного дня змінюють освіту в Україні на краще. Податися на участь у Global Teacher Prize Ukraine педагоги можуть до 8-го липня. Переможці стануть відомі 5-го жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Більше новин