Неля Шовкопляс і благодійний проєкт «Здійсни мрію» під час війни виповнили бажання дівчинки, котра бореться з онко

Дівчинці подарували рожевий смарт-годинник.

Катрусі Лелеці з Чернігівської області, нещодавно виповнилось 9 років. Майже рік дівчинка з мамою Тетяною жили у лікарні  НДСЛ Охматдит, де Катя проходила лікування від нефробластоми лівої нирки. Боротьбу з хворобою родина розпочала 2 роки тому, коли під час медобстеження бабуся Каті, лікар за професією, побачила кісту на нирці онуки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖНеля Шовкопляс і благодійний фонд «Ти не один 1+1 media» отримали і передають 12,5 тонн гуманітарної допомоги українцям від іспанців

Операція, тривале лікування в Інституті раку збіглось з впровадженням по Україні карантину через ковід. Дівчинку перевели до Охматдиту. Саме там Чарівники благодійного проєкту 1+1 медіа «Здійсни мрію» і партнери ВБФ «Крона» познайомились з мрійницею і дізнались про її бажання – рожевий смарт-годинник.

Катруся дуже соціально активна дівчинка. Вона постійно спілкується зі своїми однокласниками та друзями, але правда лише за вайбером. Для цього вона завжди користувалася маминим телефоном, і її величезним бажанням було – новенький телефон, а до нього рожевий смарт-годинник. На новий рік Катя отримала у подарунок телефон. Миколайчик пообіцяв, що він виконає і друге бажання, але пізніше. Чарівники готували їй омріяний подарунок на День народження, 27 лютого. Однак війна втрутилася в плани… Доставка подарунку була відкладена на невизначений час. День народження Катруся святкувала з іншими дітками та лікарями в бомбосховищі Охматдиту. Згодом сім'ї вдалося евакуюватися з Києва у безпечний регіон. 

«Ми хотіли створити диво для Катрусі, подарувати їй миті посмішки, тепла! Довести, що для мрій немає перешкод! Відновили зв’язок із родиною та чекали приїзду подарунку. Наші Чарівники зустрілися з Катею у Львові, напередодні її від'їзду на наступний курс лікування», — розповіла Неля Шовкопляс, ведуча «Сніданок з 1+1» і волонтерка «Здійсни мрію».

Спілкування, квіти, подарунок, співи разом — і нарешті посмішка засяяла на обличчі Катрусі! Це була найбільша подяка і радість у цей день! 

«Ми з благодійним проєктом «Здійсни мрію» продовжуємо дарувати радість втілених бажань українським дітям! Вони дуже чекають нашої підтримки — емоційної, психологічної, особливо в такий час! Тепер допомогти ще простіше — на сайті dobro.ua з’явилось вікно єдиного збору #UkraineSOS  від команд проєктів Благодійного фонду «Ти не один» 1+1 media. Долучайтесь до допомоги! Кожна ваша гривня — крок до перемоги України! Разом ми можемо зробити більше!» — додала телезірка Неля Шовкопляс.

Більше новин