Паралімпіада 2022: українська збірна в перший день здобула 7 медалей і очолила турнірну таблицю

Укранці на зимовій Паралімпіаді-20222 з першого дня показують вражаючі результати.

Паралімпіада-2022 проходить в Пекіні. Церемонія відкриття пройшла 4 березня. У зв'язку з війною на Україні, яку розпочала росія, укранській збірній висловили підтримку, підсвітивши арену у жовто-блакитних кольорах. В перший же день змагань українські спортсмени гучно заявил про себе: відразу 7 медалей у командному заліку (3 золоті, 3 срібні та 1 "бронза").

Перший день змагань паралімпійців розпочався зі спринтерських гонок у трьох класах: сидячи, стоячи та з порушеннями зору.

Відразу п'ять спринтерських гонок стали для українців успішними — в наших парабіатлоністів відраху сім нагород. Найуспішнішим став чоловічий спринт, в якому змагалися спортсмени з порушенням зору. У цьому забігу українська збірна здобула весь комплект нагород.

"ЗОЛОТО"

— Григорій Вовчинський (спринт, стоячи, випередив суперника на 46 секунд);

Оксана Шишкова (спринт, порушення зору);

Віталій Лук'яненко (спринт, порушення зору).

"СРІБЛО"

— Тарас Радь (спринт, сидячи, має ураження опорну-рухового апарату);

— Людмила Ляшенко (спринт, стоячи);

Олександр Казік (спринт, порушення зору).

"БРОНЗА"

Дмитро Суярко (спринт, порушення зору).

В результаті українська збірна має перше місце у турнірній таблиці. Вітаємо та пишаємося нашими спортсменами! Разом до перемоги!

Зазначимо, що російську збірну до участі у Паралімпіаді 2022 не допущено.