Що подивитись у вихідні: 5 цікавих фільмів на "1+1 Україна"

Добірка із 5 фільмів, які можна подивитися на вихідних на "1+1 Україна".

Представляємо вашій увазі добірку фільмів, які варто подивитися на каналі "1+1 Україна" у ці вихідні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем'єра на "1+1 Україна": "Вулиця Яблунська" — "дорога смерті" в Бучі, що стала символом звірств російських окупантів в Україні

Субота, 29 липня

"Таємниці великих Українців. Михайло Грушевський" – 22:10 на телеканалі "1+1 Україна"

Нові факти з біографії Михайла Грушевського викликають сумніви щодо природи його смерті, зробивши його біографію ще більш загадковою. У архівах спецслужб, Акім Галімов разом з командою «Україна. Повернення своєї історії» виявили раніше невідомі факти, які заносять тінь на керівництво санаторію в російському Кисловодську, де помер Михайло Грушевський. Проведене розслідування розкрило неочікувані й сенсаційні деталі, які також пояснюють таємниче зникнення рідної доньки історика після його смерті. Ці нові знахідки виявили низку непояснених обставин, що оточували смерть Грушевського. Такі висновки залишають багато питань стосовно правдивості звітів про його природню смерть. Висновки розслідування ставлять під питання чесність керівництва санаторію. Крім того, дослідження привело до висновку про таємниче зникнення доньки Михайла Грушевського після його смерті. Цей факт став новим елементом в розгадці головоломки, що вкриває життя і смерть видатного історика. Розслідування та його висновки стануть справжньою сенсацією для всіх, хто цікавиться життям Михайла Грушевського та історією України загалом. Розкриття цих нових фактів додадуть інтриги до біографії відомого історика та допоможуть переосмислити деякі аспекти його життя і смерті.

"Таємниці великих Українців. Богдан Хмельницький" – 23:25 на телеканалі "1+1 Україна"

Перша серія документально-історичного циклу "Таємниці великих Українців" присвячена розгадці загадок, пов'язаних з гетьманом Богданом Хмельницьким – видатною постаттю української історії. Цей унікальний документальний проєкт намагається відкрити нові горизонти в розумінні життя і діяльності гетьмана, розкриваючи раніше невідомі факти та приховані аспекти його біографії. У першій серії ведучі мандрівниками в часі і просторі, розпочинають свою подорож у місті, яке, за новими доказами, могло бути насправді місцем народження Богдана Хмельницького. Відвідавши місцевий архів, де знаходяться унікальні історичні документи, вони знаходять свідчення, що підтверджують цю теорію. Перед глядачами розкривається раніше невідома сторінка в житті гетьмана, що робить його образ ще цікавішим та загадковим. Що спонукало Богдана Хмельницького очолити козацьке повстання? Досліджуючи політичний та соціальний контекст того часу, документальний цикл пропонує аналіз різних факторів, що змусили гетьмана прийняти таке важливе рішення. Історичні експерти розглядають різні теорії та аргументи, з'ясовуючи, які чинники могли зіграти ключову роль у Хмельницького рішенні. Не менш захопливим стає фрагмент про приховані аспекти життя гетьмана. Працюючи зі збереженими документами, архівними матеріалами та розповідями очевидців, вчені з'ясовують, що ж саме хотіла приховати історія про цього видатного чоловіка. Розкриття невідомих фактів може змінити уявлення про гетьмана та переглянути деякі аспекти його життя і діяльності. Таким чином, перша серія цього документального циклу намагається поглибити наше розуміння історії Богдана Хмельницького, пролити світло на його таємниці та розкрити нові грані його постаті. Глядачі отримують можливість переглянути історичні події з іншого ракурсу і збагатити свої знання про цього видатного українця.

"Мовчання ягнят" – 00:40 на телеканалі "1+1 Україна"

Джоді Фостер та Ентоні Гопкінс у трилері "Мовчання ягнят".  Фільм "Мовчання ягнят" є кримінальним детективом, знятим за однойменним романом американського письменника Томаса Харріса. Середній Захід США страхом живе через дії жорстокого серійного маніяка, який викрадає жінок, вбиває їх і здирає шкіру, здобувши прізвисько "Буффало Білл". Федеральне Бюро Розслідувань (ФБР) безуспішно намагається зупинити цього злочинця, не знаходячи жодних зачіпок, що привели б до нього. У такій безвихідній ситуації ФБР звертається за допомогою до небезпечного вбивці Ганнібала Лектора, який перебуває у психіатричній лікарні. Для співпраці з Лектором призначають молоду стажерку Кларісу Старлінг. Лектор згоден допомогти ФБР, але ставить одну умову: Кларіса повинна розповісти йому про своє життя докладніше. Зіткнувшись з такою дилемою, Кларісі не залишається іншого вибору, як піти на цей ризик. Фільм розглядає небезпечну і складну динаміку між Кларісою та Ганнібалом Лектором, а також підводить питання про те, чи варто ризикувати особистим життям і безпекою, щоб зловити одного небезпечного злочинця. "Мовчання ягнят" відзначається заплутаним сюжетом, психологічною напруженістю та дивовижною грою акторів, зокрема, в ролі Ганнібала Лектора виступає Ентоні Хопкінс.

Неділя, 30 липня

"Атака кобри-2" — 19:00 на телеканалі "1+1 Україна"

Продовження захоплюючого і напруженого фантастичного бойовика про елітний таємний загін G.I. Joe, який здатен виконувати найнеймовірніші завдання, обіцяє бути динамічним та захоплюючим для всіх прихильників жанру. У цьому новому розділі сюжету члени міжнародного терористичного угрупування "Кобра" розробляють хитрий план, маскуючись під президента США, щоб проникнути до Овального кабінету Білого Дому та видалити фізично спецзагін G.I. Joe. Несподіваний напад стає м'ясорубкою, і вдається вижити лише декільком членам загону, зокрема лідеру групи, Роудблоку. Тепер вони повинні довести, що за керівництвом країни прихована змова та ліквідувати загін "Кобра", щоб убезпечити світ від їхньої небезпеки. Фільм "Джі. Ай. Джо: Атака кобри 2" або "G.I. Joe: Атака кобри 2" (2013) обіцяє залишити нас у напруженому стані, адже вона дає змогу насолодитися дивовижними спецефектами, захоплюючими бойовими сценами та неймовірними пригодами українською мовою. Для всіх шанувальників бойовиків цей фільм стане справжньою насолодою і відмінним варіантом для вечора перед телеекраном.

"Королі вулиць" — 21:05 на телеканалі "1+1 Україна"

Цей захоплюючий поліцейський трилер розповідає про дві сторони закону у безжальному Лос-Анджелесі, де погані та дуже погані поліцейські змагаються за контроль над містом разом з мафією. Детектив Том Ладлоу - принциповий борець із злочинністю та корупцією, що не зупиниться перед чимось, щоб досягти мети. Він вважає себе суддею, журі та катом, і в цьому погляді його методи досить радикальні. Такий підхід дозволяє Ладлоу легко знищувати тих, кого вважає винними, фальсифікувати звіти і приховувати докази. Його почуття праведності робить його сильним, але й небезпечним для оточення. Коли Ладлоу стикається зі зрадником у власних рядах і втрачає одного з колишніх напарників, його світ перевертається. Тепер його переслідує підозра, і він мусить знайти вбивців, щоб довести свою невинуватість та знайти справедливість. Фільм "Королі вулиць" (2008) обіцяє запаморочливі хвилини для всіх прихильників кримінальних трилерів. 

Більше новин