Соломія Вітвіцька презентує соціальний проект у Запоріжжі

Проект розповідає дивовижні історії бійців АТО та волонтерки, які втратили частини тіла під час бойових дій на сході України. 

У суботу, 11 червня, у місті Запоріжжя розпочинається показ мультимедійного соціального проекту Переможці. Протягом місяця виставка експонуватиметься у Запорізькій обласній бібліотеці імені Горького за адресою: проспект Соборний, 142.

Урочисте відкриття проекту проведе його куратор, ведуча ТСН Соломія Вітвіцька за участі героїв АТО-"переможців" Юрія Весельського, Олексія Аванесяна, Вячеслава Буйновського та Андрія Забігайла, а також шеф-редактора Ukraine Today Юлії Соцької. Дата події – субота 18 червня о 17:00. 

Ініціатором та організатором проведення виставки у місті Запоріжжя виступила благодійна організація «Народжені в сорочках».

Переможці – це фотоекспозиція відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відеоарт, серія сюжетів ТСН від Соломії Вітвіцької, а також спеціальний благодійний випуск журналу VIVA! Переможці (який можна придбати на виставці або онлайн).

Проект розповідає 18 дивовижних історій бійців АТО та волонтерки, що втратили частини тіла під час бойових дій на сході України, але не втратили мужності та сили духу. 

Проект покликаний довести, що не зважаючи на інвалідність, такі люди лишаються повноцінними членами суспільства. Вони красиві та щасливі, хочуть жити, працювати та розвивати незалежну Україну. 

Переможці також ставлять за мету розвиток сучасного протезування в країні. Гроші, зібрані від продажу благодійного номера VIVA! передаються, зокрема, на навчання українських протезистів.

У березні вдалося почати оформлення та забезпечити професійне навчання п’ятьох українських спеціалістів з різних міст у 2016 році на базі реабілітаційно-протезного центру у місті Гамільтон в Канаді.

Тижневий навчальний курс, організований Канадсько-Українським Фондом Міжнародної Підтримки, отримали лікарі з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська та Миколаєва. 

Проект також направлений на вирішення питань безбар’єрності українських міст, створення повноцінних умов життя для людей з інвалідністю. Проект вважає своєю місією здійснювати мрії Переможців.

Із початку року герої почали подорожувати світом, деякі щасливчики пройшли реабілітацію, зокрема, на Лазуровому узбережжі, вперше познайомилися з європейськими країнами, а також побували в Яремчі в Romantik Spa Hotel.

Нещодавно, наприклад, Назар Барилко проїхав Францією та побував у Ватикані, а Володимир Кузнєцов щойно повернувся зі США – з Техасу, куди мріяв потрапити ще з дитинства. 

Виставка триватиме в Запоріжжі до 9 липня. Вхід вільний. 

Долучитися до розвитку протезування в Україні можна з будь-якого куточка світу, зробивши благодійний внесок у фонд Save Lives Together.

Нещодавно світ побачив англомовний благодійний випуск журналу VIVA! The Victors.
 

Більше новин