В Україні запрацював додаток для перевірки підозрілих осіб та виявлення диверсантів «ТиХто»

Додаток за підтримки кіберфахівців Служби безпеки України розробили команди YouControl та Artellence.

​​В Україні запрацював додаток «ТиХто» для перевірки підозрілих осіб та виявлення диверсантів. Застосунок розробили команди YouControl та Artellence за підтримки кіберфахівців Служби безпеки України. 

Основна мета додатку ТиХто – спростити процедуру перевірки підозрілих осіб на блокпостах, на вулицях під час комендантської години, на вході в укриття чи в інших ситуаціях. Додаток не містить, не зберігає і не передає персональних даних осіб, а працює з інформацією з відкритих реєстрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖєВорог: через чатбот можна повідомити про російську техніку та солдатів та про факти військових злочинів у Бучі, Ірпені, Гостомелі (інструкція)

Що можна перевірити у додатку ТиХто:

➤  чи відповідає фото в паспорті дійсності, чи є паспорт недійсним та чи вважається він втраченим
➤  чи перебуває людина в державному розшуку
➤  чи накладені на неї санкції РНБО та чи присутня ця особа в реєстрі терористів
➤  чи є особа включена до списку воєнних терористів і ДРГ або бази «Миротворець»
➤  чи перебуває авто особи в розшуку

Наголошуємо: у разі виявлення за допомогою додатку «фактору ризику» необхідно негайно передати цю інформацію представникам силових структур для більш ретельної і додаткової перевірки.

Завантажити додаток можна за посиланнями:

Google Play – bit.ly/3E5NjfJ
App Store – apple.co/3usNGxy

Нагадаємо, команда Мінцифри створила спеціальний чатбот у Telegram єВорог для того, щоб громадяни могли повідомляти ЗСУ про побачену ворожу техніку чи солдатів. Після останнього оновлення чату можна повідомляти і про факти злочинів окупантів у звільнених Бучі, Ірпені та Гостомелі.

Більше новин