В Україні запустили платформу єДопомога для допомоги кожному, хто постраждав від російської агресії

На платформі єДопомога відтепер можна допомагати онлайн з будь-якого куточка світу

В Україні Мінсоцполітики спільно з Мінцифрою створили сайт єДопомога для постраждалих від війни. Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. На сайті детально розповідається, як отримати гроші від держави, волонтерську допомогу чи, навпаки, надати її. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЗапрацювало: статус ВПО та соцвиплати можна отримати онлайн через "Дію"

єДопомога: на платформі можна отримати та надати допомогу

Отримати допомогу. Якщо ви потребуєте підтримки, реєструйтеся на платформі та залишайте свою заявку на допомогу. Вона може включати водночас харчові продукти, засоби гігієни, ліки тощо.

Допомогти онлайн. Якщо ви маєте можливість та бажання підтримати людей, що постраждали від війни, можете зробити це в декілька кліків. Неважливо, в Україні ви перебуваєте чи за кордоном. Оберіть заявку, за якою готові допомогти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як подати заявку про пошкоджене майно під час війни: для тих у кого немає "Дії" в телефоні

Отримати допомогу можна за двома напрямами:

Грошова допомога від держави. Дізнайтесь, як отримати статус ВПО та виплати, повідомити про пошкоджене майно. А також як отримати 6500 грн підприємцю за працевлаштування ВПО, оформити виплату пенсії чи субсидії на картку.

  • отримати статус ВПО та виплати,
  • повідомити про пошкоджене майно,
  • отримати 6500 грн підприємцю за працевлаштування ВПО,
  • оформити виплату пенсії чи субсидії на картку,
  • отримати допомогу українцям, які проживають на тимчасово окупованих територіях. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати соціальні виплати під час війни (роз’яснення міністра соціальної політики)

Волонтерська допомога. Ви можете як запропонувати її, так і отримати — продукти, ліки, одяг тощо. Наприклад, у розділі про актуальні гуманітарні потреби можете обрати будь-яку область України, дізнатись, чого там найбільше не вистачає, і передати з рук в руки потрібні речі чи товари.

  • отримати допомогу (продукти, ліки, одяг тощо),
  • допомогти онлайн,
  • допомогти з рук у руки.

Тепер знайти чи надати допомогу легко — зрозумілі інструкції та структурована інформація на одній сторінці. Платформа єДопомога — це додаткова підтримка українців, яка доповнює роботу системи соціального захисту. Платформа передбачена для отримання та надання благодійної допомоги в форматі «від людини до людини».

Більше новин