Запрацювало: статус ВПО та соцвиплати можна отримати онлайн через "Дію"

Нові доступні функції "Дії": за кілька кліків можна отримати статус ВПО та виплату від держави (для себе та своїх дітей)

Як це зробити: покрокова інструкція.

Поділитися:

Як повідомляє "Дія", якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в додатку "Дії" статус ВПО (внутрішньо переміщеної особи) та виплату від держави для себе та своїх дітей буквально за декілька кроків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як подати заявку про пошкоджене майно під час війни: для тих у кого немає "Дії" в телефоні

Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку.

Увага: функція працює тільки якщо оновити застосунок. 

Як отримати послугу для ВПО в застосунку "Дія"?

  • Зайдіть у Дію та натисніть "Послуги" — "Отримати статус ВПО".
  • Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть "Продовжити". Геолокація потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.
  • Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї — свідоцтво про народження підтягнеться в "Дію" або ж ви можете додати його вручну Якщо ж дітей у вас немає, натисніть — "Зареєструватися без дітей".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати соціальні виплати під час війни (роз’яснення міністра соціальної політики)

  • Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу. Раптом у вас ще немає картки єПідтримка, оформте її в одному з банків-партнерів
  • Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту.
  • Довідка ВПО зʼявиться в "Дії" поруч з іншими цифровими документами, а кошти буде виплачено на картку єПідтримка. 

Зверніть увагу: послуга наразі доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО. Команда Дії працює над тим, щоб усі внутрішні переселенці могли отримати довідку та грошову допомогу онлайн.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю