Запрацювало: статус ВПО та соцвиплати можна отримати онлайн через "Дію"

Нові доступні функції "Дії": за кілька кліків можна отримати статус ВПО та виплату від держави (для себе та своїх дітей)

Як це зробити: покрокова інструкція.

Поділитися:

Як повідомляє "Дія", якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в додатку "Дії" статус ВПО (внутрішньо переміщеної особи) та виплату від держави для себе та своїх дітей буквально за декілька кроків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як подати заявку про пошкоджене майно під час війни: для тих у кого немає "Дії" в телефоні

Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку.

Увага: функція працює тільки якщо оновити застосунок. 

Як отримати послугу для ВПО в застосунку "Дія"?

  • Зайдіть у Дію та натисніть "Послуги" — "Отримати статус ВПО".
  • Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть "Продовжити". Геолокація потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.
  • Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї — свідоцтво про народження підтягнеться в "Дію" або ж ви можете додати його вручну Якщо ж дітей у вас немає, натисніть — "Зареєструватися без дітей".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати соціальні виплати під час війни (роз’яснення міністра соціальної політики)

  • Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу. Раптом у вас ще немає картки єПідтримка, оформте її в одному з банків-партнерів
  • Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту.
  • Довідка ВПО зʼявиться в "Дії" поруч з іншими цифровими документами, а кошти буде виплачено на картку єПідтримка. 

Зверніть увагу: послуга наразі доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО. Команда Дії працює над тим, щоб усі внутрішні переселенці могли отримати довідку та грошову допомогу онлайн.

Новини по темі