Як виглядає актриса з фільму жахів "Дзвінок" без гриму (ВІДЕО)

Роберт Дауні мл. змінив колір шкіри, Джаред Лето - набрав вагу, а мила дівчина із фільму "Дзвінок" перетворилася на потвору. 

Роберт Дауні мл. змінив колір шкіри, Джаред Лето - набрав вагу, а мила дівчина із фільму "Дзвінок" перетворилася на потвору. 

Заради ролі актори худнуть, набирають вагу, відрощують волосся або навпаки голять голову. А ще змінюють вік, колір шкіри та навіть стать. Задля повного перевтілення часто по декілька годин сидять у кріслі гримера.

У фільмі "Грім у тропіках" Роберт Дауні молодший змінив колір шкіри. Актор так вдало перевітилився, що був номінований на Оскар. 

А його партнера по знімальному майданчику по зйомках Тома Круза взагалі було не впізнати. Він зіграв гладкого, голомозого продюсера.  Персонаж настільки сподобавсяглядачам і самому актору, що через два роки на врученні MTV Movie Awards він знову вдягнув перуку, накладки на живіт і руки. 

Мила акторка Дейві Чейз зіграла роль одного з найстрашніших персонажів за всю історію кіно. Дівчина із фільму "Дзвінок", яка вилазить із телевізора, у багатьох викликає жах.

За цю роль Дейві отримала нагороду як кращий злий персонаж, а над образом моторошної Саманти Морган працювала ціла команда гримерів. Красуню Дейві під чорною перукою не впізнати!

Любить перевтілюватися  і актор Джаред Лето.  Схуд заради ролі трансексуала у фільмі "Далласький клуб покупців", а потім набрав вагу та пофарбувався у зелений заради Джокера із "Загону самогубців".

Подробиці дивіться у спеціальному сюжеті Сніданку з 1+1.

Більше новин